Жарт Березанської влади чи глум над громадою?

Певно, таке довгоочікуване оприлюднення рішень виконкому Березанської міської ради на офіційному сайті, мало б викликати море позитивних відгуків. Мовляв, врешті-решт, голос березанців почуто. Про це пише Наталя Кириленко на сторінці ФБ «Березанську владу під контроль громади».

vikonkom

«Однак не поспішаймо радіти, бо наша місцева влада в черговий раз поглумилася над законним правом громади знати про всі рішення місцевого органу самоврядування. Не будемо навіть зосереджувати увагу на тому, що станом на 21 січня 2018 року на сайті Березанської міської ради з’явилися рішення виконавчого комітету, датовані жовтнем 2017-го. Давайте краще поглянемо, а що ж слуги народу дозволяють бачити своїм господарям.

skrin

Подивіться на скрин-шот сторінки, або ж завітайте на неї – і ви будете вельми подивовані – всі більш-менш вагомі для громади рішення «закриті від публічного доступу», на підставі Закону про захист персональних даних. Таке враження, що у виконкомі у нас працюють одні жартівники та фокусники! Цирк, одним словом! До речі, не безкоштовний! А дуже для громади дорогий. Від березанців приховують інформацію щодо оренди комунального майна! Вибачте, це вже ні в які ворота!

Нагадаю: у складі виконкому на чолі з Тимченком Володимиром Григоровичем (за інформацією офіційного сайту Березанської міської ради) працюють такі персони:

kurilko-mikola-ivanovich

Курилко Микола Іванович

pavlenko-oleksandr-ivanovich

Павленко Олександр Іванович

filonenko-valentina-maksimivna

Філоненко Валентина Максимівна

degtyarova-lyubov-petrivna

Дегтярьова Любов Петрівна

kovanzhi-dmitro-ivanovich

Кованжи Дмитро Іванович

majstrenko-vitalij-volodimirovich

Майстренко Віталій Володимирович

kuyava-alla-ivanivna

Куява Алла Іванівна

Дозвольте від імені учасників нашої спільноти висловити щиру подяку на адресу всіх членів виконкому за ту міцну пов’язку, яку вони накинули на очі містян. Сподіваюсь, що ніхто з них не намагатиметься щось підгледіти через неї, не проявлятиме цікавості до результатів вашої плідної праці, а й надалі з непідробним захопленням будуть спостерігати за вашими фотозвітами різноманітних святкувань та розчулено читати вітання на адресу мешканців Березані. Живіть довго та щасливо, наші «благодійники». ОБЕРІГАЙТЕ НАШІ НЕРВИ».

Джерело: https://www.facebook.com/groups/547114722130060/

Sharing is caring!

Send a Comment