10 тисяч доларів – за вихід кіборгів на сцену до Юлії Тимошенко…

Така інформація прозвучала у прямому ефірі від учасника російсько-української війни

10 тисяч доларів кіборгам за вихід на сцену до Юлії Тимошенко – така інформація у вчорашньому прямому ефірі пролунала від Олексій Гетьман, учасника російсько-української війни. З його слів, побратими, які пікетували з’їзд «Батьківщини», напряму спитали в кіборгів: «Що це було?». Відповідь очі в очі: «Поправили матеріальне становище». Правда це чи неправда – нехай герої війни з’ясовують між собою, адже це був їхній безпосередній діалог і ніхто там свічку не тримав. 2

Проте якщо хтось із кіборгів, які умудрилися вийти на партійну сцену і від імені ВСІХ кіборгів підтримати газову партнерку Путіна, захоче публічно пояснити свою позицію – я радо запрошу на дебати в прямому ефірі з тими ветеранами війни, які такий крок вважають огидним, продажним і неприпустимим. Власне, на вчорашній ефір мої гостьові редактори намагалася запросити когось із Юліних парткіборгів – безуспішно.

І від цього ще більш актуальною звучить ширша постановка питання, яку я виніс на публічне обговорення: як так сталося, що герої війни перетворюються на підтанцьовку в політиків? Як так сталося, що триває торгівля своїми воєнними здобутками? Чому герої в камуфляжах дозволяють на собі піаритися всім без винятку політикам, на яких уже нема де проби ставити?

Це стосується всіх, не лише Юлі, хоча мушу визнати, в її випадку зашкал цинізму вже перевищує навіть неписані ліміти.

Подяка Ігорю Лапіну, Тарасу Костанчуку, Oles Kromplias, Олексію Гетьману за те, що відверто говорять про цю неприємну тему. Ця програма апелює до ветеранів війни: невже після всього, що довелося пройти на війні, вам не соромно перетворюватися на масовку?

Ostap Drozdov

PostSkriptum:3

Ветеран АТО Олексій Гетьман назвав Юлію Тимошенко політичною «двохсотою»

В ефірі ток-шоу «Ехо України» на «Прямому» ветеран бойових дій на Донбасі Олексій Гетьман, після того, як лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко підкупила оборонців Донецького аеропорту, щоб вони виступили на її висунені в кандидати в президенти, дав їй прізвисько – політична «двохсота».

«Після цих «фейсбучних» коментарів всі зрозуміли, що військові так само, як вона це підносить, її не підтримують, і що це був звичайний бізнес-проект і запропонували, як назвати цю дію – політичний «двохсотий», – розповів він.

Нагадаємо, 22 січня з’їзд партії «Батьківщина» висунув Юлію Тимошенко кандидатом у президенти України. Будівлю, де проходив захід, пікетували військові, як виступають категорично проти обрання лідерки «Батьківщини» главою держави.

Джерело-1

Джерело-2

Sharing is caring!

Send a Comment