155 мільйонів на ремонт дороги: слідкуйте за руками боксера (фото)

Дурні та дороги – дві споконвічні національні біди. Якщо до них приєднується третя – мер-боксер зі своєю «молодою командою» – добра не жди. Після 10 років марних прохань, звернень, скарг на адресу КМДА, у жителів вулиці Милославської, що на столичній Троєщині, увірвався терпець, і у вересні минулого року вони перекрили проїжджу частину, вимагаючи від влади зробити капітальний ремонт дороги.

«Складно підібрати цензурну лексику… Столиця України, Троєщина, вулиця Милославська – місцеві мешканці знають цю «дорогу» як полігон після бомбардування, або артобстрілу. Дороги тут немає вже дуже давно, – написав на своїй сторінці у ФБ лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – Скарги писалися регулярно, дійшло до того, що люди виходили на вулицю перекривати цю дорогу. Люди зверталися й до нас і ми роками вимагали реакції від кличківської влади. І ось під тиском громадськості нарешті «знайшлися» кошти, і от зараз мають починати капітальний ремонт.

Але що ми бачимо? За 155 мільйонів бюджетних гривень ОДИН КІЛОМЕТР дороги будуть «ремонтувати» ВІСІМ МІСЯЦІВ! Кличківська влада вкотре не може просто виконувати свою роботу, а має обов’язково паралельно красти й знущатися з людей.

Ось посилання на тендерну документацію:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-06-000503-b

Звертаю увагу, що згідно з данними аналітиків CoST Ukraine середня вартість 1 км нової дороги у 2020 році становила 90,216 млн. грн., реконструкції – 36,061 млн. грн., а капітального ремонту – 25,184 млн. грн. Тобто вартість робіт по вул. Милославській м’яко кажучи завищено…

Кияни, робіть висновки, й не купуйтеся на одвічну брехню про «всі крадуть, а цей хоч щось робить»! Цікавтеся скільки це «хоч щось» вам обходиться!», – закликає екс-нардеп.

Sharing is caring!

Send a Comment