2-й Марш собак за Життя

Марш собак

Депутат Київської міської ради Олена ЄСКІНА 20 травня на сторінці «КИЇВСЬКЕ ВІЧЕ» і власній сторінці у ФБ написала звернення до всіх киян та жителів Київщини, небайдужих до долі бездомних собак у столиці.

https://www.facebook.com/groups/Kyivskeviche/permalink/816687858427221/

https://www.facebook.com/events/463384053819086/permalink/474004556090369/

 марш собак-5

НЕ ЗАЛИШАЙСЯ БАЙДУЖИМ!

Як ми з вами визначилися, підводячи підсумки Першого Маршу Життя, розпочинаємо підготовку до Другого Маршу, щоб, нарешті, примусити владу діяти!

Шановні Друзі! Нагадую, що у суботу, 23 травня, зустрічаємося на Марші. Щиро запрошую всіх небайдужих! У кого є можливість поширити інформацію, надрукувати флаєри та запросити друзів – будемо надзвичайно вдячні. До зустрічі!

Марш собак-4

Детальніше про захід

В суботу, 23 травня о 11.00 собаки разом з їх власниками підуть до Арсена Авакова (попередній збір на вул. Богомольця, 10, біля прохідної), аби отримати відповідь на висунуті під час попереднього Маршу (25 квітня) вимоги та будуть знов пікетувати Міністерство внутрішніх справ через бездіяльність правоохоронних органів у зв’язку з продовженням масових випадків отруєння стерилізованих та чіпованих собак у м. Києві та Київській області, активізацією діяльності «догхантерів», а також розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів на «віртуальних» проектах для тварин.

Потім учасники підуть маршем по вул. Грушевського, залишив вимоги з «сувенірами» біля Верховної Ради України та Кабінету Міністрів, і далі на вул. Хрещатик.

 Марш собак-3

Після проведення першого Маршу з пікетуванням МВС 25 квітня нинішнього року відбулося декілька випадків отруєння собак, у т.ч. масовий – на масиві Відрадний! Власники собак, зоозахисники і просто небайдужі до долі тварин кияни, обурені численними фактами відмови міліції фіксувати випадки вбивств тварин, порушувати кримінальні справи та належним чином їх розслідувати, зберуться для того, щоб висловити свою позицію та примусити правоохоронні органи виконувати Закон України «Про міліцію», поклавши край вбивствам беззахисних собак та, нарешті, притягнути їх вбивць до відповідальності!

Крім того, зоозахисники, нарешті, збираються дізнатися, чому у той час, коли бюджетом не передбачалося жодної копійки, навіть, на корм та утримання безпритульних собак, мільйони бюджетних коштів «освоювалися» на незрозумілих проектах, які були «поховані» разом з величезними коштами.

Тому активісти вимагатимуть від міністра внутрішніх справ розслідувати ряд афер, зокрема, куди поділися десятки мільйонів бюджетних коштів, витрачених на так зване «кладовище для тварин», «притулок на Автопарковій», «електронну базу даних з обліку тварин» тощо.

Відбудеться також брифінг учасників акції, присвячений жорстоким вбивствам тварин, бездіяльності правоохоронних органів та корупції у сфері бюджетних закупівель.

До заходу запрошені долучитися представники міжнародної спільноти, зокрема, дипломатичного корпусу.

Олена ЄСКІНА

20.05.2015

 

Sharing is caring!

Send a Comment