750 тисяч гривень – ціна «наближення чоловіка генпрокурорки Венедіктової до громадськості»

На запит «Радіо Свобода» у Кіберполіції стверджують, що чоловік генпрокурора Денис Колесник звільнився у законному порядку, а його посаду перевели у категорію «держслужбовця» для того, щоб «наблизити підрозділи кіберполіції до громадськості».

Дослівно: «З метою наближення підрозділів кіберполіції до громадськості, у першу чергу відходу від стереотипу «каральної функції» поліції до надання сервісу, враховуючи досвід правоохоронних органів іноземних країн, прийняте рішення щодо проведення низки організаційно-штатних змін у структурі департаменту кіберполіції НП України, одна з яких – атестовану посаду заступника начальника департаменту, який відповідальний за напрямок надання сервісу, перевести в ранг державної служби (цивільна особа). У зв’язку з чим посаду заступника начальника департаменту кіберполіції – начальника 2-го управління (організаційно-аналітичної роботи та забезпечення діяльності) було скорочено».

Деталі: Там також пояснили, чому Колесник перебував на території департаменту після наказу про звільнення. Це, стверджують у Кіберполіції, через те, що при звільненні поліцейський має здати посаду, службову документацію, спецзасоби та матеріальні цінності, які за ним закріплені.

«Виходячи з цього, Денис Колесник після звільнення перебував на території департаменту кіберполіції (ДКП) для реалізації зазначених вимог, а також під час проходження співбесіди на зайняття вакантної посади заступника керівника ДКП», – йдеться у відповіді.

Передісторія:

Журналісти Bihus.info зазначають, що чоловік генпрокурорки Ірини Венедіктової Денис Колесник звільнився з посади, а потім поновився і отримав за це 750 тисяч гривень.

А ось, що думають з цього приводу українці:

Юрій Шевченко

Наглое ненасытное бессовестное зелёное ворьё…

Игорь Чертков

Це є корупційні дії з боку конкретних осіб. Вже ніхто не дивується таким фактам, якщо порівняти крадіжку 40 мільярдів гривень з «ковідного фонду» з діями чоловіка Генерального прокурора, то він виглядає як вокзальний наперстночник. У нас багато таких порівнянь наприклад суми крадіжок Павла Лазаренка і Януковича, Ющенка і Зеленського і т.д. і т.п. Випереджає той у кого 73% підтримки народу!!!

Mykola Syvash

Вова, выходи уже нах-р из Феофании и делай же что-нибудь!!!

Elena Korovkina

Жадібність не має меж – хапають, хапають і не вдавляться!

Татьяна Якименко

Один из лучших «шахматных» этюдов во властных структурах!

Володимир Владимиренко

Таке враження, що усі українці лохи і носять кашкети з чотирма козирками для локшини! Суддівсько-прокурорська мафія у співдружності з поліцією-міліцією так впилися своїми кровожерливими пазурами у бюджет, що жодна країна у світі такої мафіозної імперії ще не бачила! Італійська мафія відпочиває!

Василий Михайлович

Ноу комент, спешат нахапать, а там трава хоть не расти. Как они лихо распределяют денежку. Короче коррупция возведена в ранг политики людей без чести и совести, прошу заметить я их не называю государственными служащими. Государственниками там и не пахнет. Так возможно менять вывески на конторах «Рога и копыта» через полгодика «Копыта и рога» и неслабо на этом зарабатывать. Остап Бендэр отдыхает и нервно курит в углу.

Yurkovich Pierre

Ти ба, який мудрий, просто так переміг на конкурсі, без втручання впливової дружини і без відома очільника міністерства…

Vladimir Sapsan

Оце я розумію, оце так «карусель» утнули! Наперстники, вони завжди наперстники!

Юрій Федорович

Коротко кажучи: крадуть і брешуть, дорвавшись до корита. І якою б не була височезною зарплатня оцих «діячів», вони попри те, що нема з них державі ніякої користі, красти ніколи не перестануть. Обкрадають бідний,   злиденний народ убогої України…

Анатолий Букреев

На кого рассчитан такой ответ? Они над нами просто издеваются…

Маруся Облигация

Подумаешь 750 тыс. гривен. Да ему и жене этих денег на один завтрак не хватит.

Katalogclub

а еще таких примеров нет или это единственный?

Petr Bukin

Словесна еквілібристика і що з грабунку держави думає Гарант? І завтра знову цей спеціаліст буде звільнятися і знову йому виплатять 800 тисч. Обнагліли. Може генпрокурор відкриє справу за фактом нечистоплотності Колесника.

генадій володимирський

Які ж вони чисті! Як янголи!

олег хлопицкий

І хто тепер барига, чи є віра такому прокурору?

Ctiv Kravchuk

Попробували б його не поновити. Уявляю, що було б з начальником департаменту кіберполіції – розстріл на місці без останього слова!

https://www.radiosvoboda.org/a/news-kiberpoliziya-kolesnyk/30960781.html

Гаврило Галушка

Довго ж думали, щоб придумати таку туфту. Процедура переведення з посади на посаду оформляється наказом, без звільнення, а тут явне шахрайство з тиренням 750000 грн. Ганьба, хотілося би почути комент гаранта

Віктор Жадько

Найболючіше, вони, оці писуни, примітивні чиновники, які дорвалися до влади, шухири, думають, що народ – дебіли і вірять їхній брехні! Аж гидко читати…

Александр Тюрменко

За таку ху*ню в Європі чувака вже б посадили, а генпрокурорша летіла та перділа з посади, за грати, прямо до свого гобліна… але Україна не Європа, поки.

Alex Cupring

«При звільненні» – це зовсім не після звільнення. Так собі відмазка

Леонид Лобода

750 000 гривень, чтобы не «умер» с «голоду»!!!

Смірнов Сергій

Хлопці по легше бо кіберполіція.

Іван Зубаха

Ви про 750 тис. поясніть

Олександр Юрик

з цього пояснення виходить, нас держуть за дебілів

Анна Ярославцева

як вже ця злочинна влада задрала всіх людей

Василь Хамуляк

Щось мене затошнило від такого пояснення…

https://www.pravda.com.ua/news/2020/11/21/7274363/

Sharing is caring!

Send a Comment