А чий це в Березані «свічний заводик»?

Якщо ви знайомі з безсмертним романом І.Ільфа та Є.Петрова «12 стільців», то не можете не пригадати священика Федора та його мрію: «Мечтал отец Востриков о собственном свечном заводе. Терзаемый видением больших заводских барабанов, наматывающих толстые восковые канаты, отец Федор изобретал различные проекты, осуществление которых должно было доставить ему основной и оборотный капиталы для покупки давно присмотренного в Самаре заводика».

bezymyannyj

Виявляється такою мрією був одержимий не тільки славнозвісний батюшка – у Березаньського міського голови пана Тимченка теж існувала подібна мрія, яка з недавнього часу почала незвичайним способом втілюватися в життя. У свіжому номері газети «Березанська громада» зявилась невеличка публікація, у якій йдеться про те, що у нашому місті зявилось ТОВ «БЕРЕЗАНЬСКЛО», яке буде займатись будівництвом склозаводу неподалік від ТОВ «Аерок».

bezymyannyj4

Про землі, на яких буде розміщуватись наш місцевий «свічний заводик» ми поговоримо окремо, а зараз давайте детальніше розглянемо, що ж то за ТОВ «Березаньсклозавод» та з чим його їдять. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Березаньсклозавод» започаткувало свою діяльність 13 квітня 2018 року. Його керівником та беніфіціарним власником (вигодонабувачем) значиться Гуменюк Василь Олегович.

bezymyan-1

Заглянемо в історію реєстраційних змін підприємства, де без зайвих труднощів знайдемо інформацію про те, що Гуменюк Василь Олегович проживає у с. Вишневе Києво-Святошинського району. Чоловік в рахунок статутного капіталу товариства суму у 100 грн., а згодом змінив її. Наразі розмір статутного фонду підприємства складає 100 тисяч грн.

bezymyannyj3

Нам би порадіти, що товариство має такого заможного засновника, але перш ніж впадати в радісну ейфорію, ми вирішили поцікавитись доходами Василя Олеговича. Справа в тім, що дружина Василя Олеговича займає посаду спеціаліста з питань субсидії Крюківщинської сільської ради і заповнює декларацію про доходи. Так ось, з’ясувалось, що у Василя Олеговича у 2017 році не було доходів. Єдиним доходом родини була допомога при народженні дитини у розмірі 10 320 грн. У родини Гуменюк не було ніяких фінансових зобов’язань, фінансових активів тощо. Не було транспорту, який можна було б продати чи нерухомості, яку можна було б реалізувати. Родина Гуменюка мешкає в с. Вишневе у квартирі площею 40 кв. м. Причому сам Василь Олегович є власником 12,5 відсотка від загальної площі… Тому звідки у Гуменюка взялися кошти у розмірі 100 тис. грн. – запитання непросте і мало б зацікавити правоохоронні органи навіть з точки зору правдивості данних внесених у декларацію дружини Василя Олеговича.

bezymyan-2

Але на цьому ми не зупинилися – нашу увагу привернула ще одна обставина, а саме – місце реєстрації підприємства. Де ж воно зареєстроване? У м. Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 14-А. Почекайте-но! Адреса до болю знайома!

12.10.2017 року Березанська міська рада прийняла рішення за № 392–39– VІІ, у якому зокрема йшлося:

«17. Відповідно до поданої заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Нафтосервіс»:

17.1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 3210400000:08:010:0021), поштова адреса: м. Березань, по вул. Героїв Небесної Сотні, 14 загальною площею 0,2256 га на дві земельні ділянки орієнтовною площею 0,0700 га та 0,1556 га;

17.2. Роботи зі складання технічної документації із землеустрою щодо поділу меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) розпочати після укладення зацікавленими сторонами договору на їх виконання;

17.3. Технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в натурі (на місцевості) погодити відповідно до вимог земельного законодавства та подати її до міської ради для підготовки рішення про передачу земельної ділянки по вул. Героїв Небесної Сотні, 14 та вул. Героїв Небесної Сотні, 14-А в оренду».

Ви вже побачили віслюкові вуха цієї афери??? ТОВ «Березаньсклозавод» зареєстроване за юридичною адресою земельної ділянки, що належить ТОВ «Нафтосервіс», де директором до недавнього часу був пан Володимир Тимченко! Цілком вірогідно, що саме він і є тим благодійником, який дозволив раптово розбагатіти Василю Олеговичу Гуменюку. Та на цій версії подій ми не наполягаємо. Нехай її для початку перевірять правоохоронці.

Наталя Кириленко‎, власкор НВ

Sharing is caring!

Send a Comment