Аббас Галлямов: «Думаю, що все закінчиться відставкою уряду Нетаньягу»

Довгі роки, навіть десятиліття, Нетаньягу виступав головним яструбом ізраїльської політики. Ключовим його коньком була «безпека».

Ізраїльтяни втішали себе: нехай у нас прем’єр сумнівних моральних якостей, але він принаймні надійно захищає нас від ворога. Обіцяна безпека виявилася блефом. Нетаньягу не виконав умов укладеного ним з країною контракту.

Найдивовижніше – це те, що склад кабінету, який свідомо працював на ескалацію, провокуючи конфлікт за конфліктом, виявився зовсім не готовим до цієї ескалації.

Знаєте, коли до нападу не готовий політик, який зробив ставку на умиротворення ворога та пошук компромісів, це ще можна зрозуміти. Але коли до нього не готовий той, хто з ранку до вечора брязкає зброєю і нагнітає ситуацію – цьому пояснення немає.

Думаю, що все закінчиться відставкою уряду, а Нетаньягу завершить свою кар’єру безславним чином. Станеться це не зараз – зараз країна згуртована і жодних розбірок не буде. Такі речі відбуваються після якогось часу після відновлення статус-кво, після розбору польотів і осмислення того, що сталося. Після війни Судного дня, наприклад, на це пішло півроку.

Ну, а поки що – перемоги Ізраїлю, вічної пам’яті загиблим та пекельного полум’я терористам.

Sharing is caring!

Send a Comment