Антимайданівець Удод знову «малює» корупційні схеми: тепер він рветься до інвестиційних програм проекту «Енергоефективність у громадах»

Дніпропетровська область братиме участь у всеукраїнському проекті «Енергоефективність у громадах», який проходить за підтримки уряду Федеративної Руспубліки Німеччини. Меморандум про співпрацю від імені Дніпропетровської територіальної громади підписав голова Дніпропетровської обласної ради Євген Григорович Удод, який неодноразово звинувачувався спільнотою міста у причетності до злочинних корупційних схем з розкрадання бюджетних коштів, а також у акціях застосування сили до мирних демонстрантів Дніпропетровського Євромайдану.

Народна воля Дніпра

У зв’язку з явною загрозою, яку для проекту «Енергоефективність» становить участь таких осіб, як Євген Удод, ГО «Народна воля Дніпра» направила листа до представника німецького уряду Mr. Christiana Hageneder. Члени «Народної волі» мають беззаперечні докази причетності вищезазначеного високопосадовця до відмивання грошей через інвестиційні проекти та програми і вважають своїм громадянським обов’язком надати об’єктивну інформацію, як представникам проекту «Енергоефективність», так і широкій громадськості.

Будучи активним представником режиму екс-президента України В. Януковича, Євген Удод був одним з організаторів злочинних корупційних схем. Учасниками таких проектів завжди було певне коло перевірених «своїх» представників бізнесу та громадських організацій, які відбирались особисто Удодом. Вилучені з інвестиційних проектів кошти використовувались для власного PR, що заборонено українським законодавством про корупцію.

udod_petrikivka

На цьому знімку Є.Удод вчиться малювати петриківським розписом, але краще у нього виходило «малювати» корупційні схеми…

З метою утримання влади, збереження контролю над фінансовими потоками і розподілом бюджетних та інвестиційних коштів, які за законом повинні розподілятися тільки депутатами на сесіях обласної ради, Удод перестав скликати сесії, а грошові кошти розподіляв в ручному режимі на свій розсуд. Такі дії в Кримінальному Кодексі України мають чітку класифікацію «Зловживання владою» і «Зловживання службовим становищем» і переслідуються за законом.

Під час революційних подій восени 2013 — взимку 2014 Євген Удод зайняв антинародну, антиукраїнську позицію і був організатором жорсткого розгону дніпропетровського Євромайдану, внаслідок чого дніпропетровська громадськість зажадала від Є. Удода заяви про відставку. Написавши заяву, наступного дня він відмовився йти у відставку. Таким чином Є. Удод не має сьогодні ані довіри, ані підтримки в області з боку громадськості та основних політичних сил, а значить повної легітимності.

Євген Удод під підписання заяви про відставку

Євген Удод під час підписання заяви про відставку

Прокуратурою України розпочато досудове розслідування і відкрито кримінальне провадження № 12014040670000231 від 11 березня 2014 року по ст. 171, ч.4 ст. 296, ч.2 ст. 365, ч.1 ст. 294, ст. 340 Кримінального Кодексу України щодо подій у Дніпропетровську 26 січня 2014 року, коли, перевищивши свої службові повноваження, Удод був одним з організаторів жорстокого придушення мирного протесту жителів Дніпропетровська. ГО «Народна воля Дніпра» сподівається, що ця інформація буде врахована при розгляді подальших перспектив реалізації проекту «Енергоефективність у громадах» і закликає небайдужих громадян до акцій протесту проти корупціонера Євгена Удода.

 

Іван МАРКЕВИЧ,

Борис МАТЮЩЕНКО,

спеціально для «Нашої версії»,

м.  Дніпропетровськ

 

Sharing is caring!

Send a Comment