Автобусний перевізник PolskiBus заходить в Україну

Чудова новина від популярного автобусного перевізника PolskiBus – у продажу на сайті компанії з’явилися квитки в Україну, а саме у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Вінницю, Хмельницький та Херсон, – повідомляє lowcostavia.com.ua

Завдяки співпраці з фірмами Ideal Travel та Fortuna Reisen, перевізник PolskiBus забезпечить сполучення між 18 містами у Польщі та 7 містами в Україні!

Рейси розпочнуть виконувати вже з 21 жовтня!

Квитки можна придбати на сайті polskibus.com.

Нові траси:

  • Linia U1: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce
  • Linia U2: Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów –Lwów – Tarnopol – Winnica – Chmielnicki – Chersoń

Нагадаю, що у липні цього року ще один міжнародний автобусний перевізник –  FlixBus у партнерстві з LeoExpress почав продаж квитків зі Львова!

polskibus україна

Ціни на квитки зараз доволі високі, але будемо очікувати на майбутні акції від PolskiBus:

polskibus львів

Івано-Франківськ – Щецін:

polskibus івано-франківськ

PolskiBus – це найбільший польський перевізник, що обслуговує 18 трас між 26 польськими містами: Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mława, Opole, Ostrowiec, Świętokrzyski, Ostróda, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław і Zakopane.

Також перевізник виконує рейси до 6 міст за межами Польщі: Берлін, Братіслава, Брно, Будапешт, Прага і Відень.

Завдяки співпраці з іншими перевізниками на сайті PolskiBus можна придбати квитки на ще 28 рейсів до таких міст як Львів, Амстердам, Гамбург, Цюріх, Дюсельдорф.

Детальну карту сполучень перевізника polskibus можете переглянути на сайті компанії.

2016-10-17-16_39_15-polskibus-stops-routes-_-polskibus-com

Сполучення до та з України будуть обслуговуватися автобусами Ideal Travel та їх партнером в Україні – Fortuna Reisen. Кожен пасажир має мати закордонний паспорт з чинною візою чи інший документ, що дозволяє перетин кордону і роздрукований електронний квиток. Більшість автобусів будуть оснащені кондиціонером, Wi-Fi, туалетом і електричними розетками. Спереду автобуса буде розміщена інформація про маршрут та логотип Polskibus.com.

* На певних рейсах Херсон – Познань може відбуватися зміна автобусів в Тернополі.
* На певних рейсах Щецин – Чернівці може відбуватися зміна автобусів у Львові.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment