Ахтунг-ахтунг! Українській банковій системі терміново потрібен Дойче орднунг…

Націоналізований «ПриватБанк» може очолити німець

screenshot_1

Директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж рекомендує на посаду голови «ПриватБанку» Райнера Мюллера-Ханке. Про це повідомив «Українським новинам» джерело, знайоме з ситуацією.

«Наглядова рада банку 20 липня може прийняти відставку Шлапака з 24 липня і визначити виконуючого обов’язки голови правління», — повідомляє агентство.

Ймовірно, банк тимчасово очолить заступник голови правління Галина Пахачук.

Підбором кандидатів на пост нового глави правління «ПриватБанку» займається рекрутингове агенство, термін відбору кандидата — два тижні, а значить, нового главу банку наглядову раду «ПриватБанку» може призначити вже у кінці липня. Його будуть відбирати із запропонованих агентством кандидатур.

При відсутності українських претендентів, пост глави правління «Приватбанку» може зайняти німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке. Зараз Райнер Мюллер є членом рад FinComBank (Молдова) і азербайджанського AccessBank. Має ступінь магістра з економіки Вільного Університету Берліна (Freie Universität Berlin), навчався на економіста в університетах Гейдельберга і Мадрида. В Україні він уже працював генеральним директором Swedbank в 2009-2013 роках. Він має більш ніж десятирічний досвід в сфері банкінгу в країнах Центральної та Східної Європи.

Повний перелік претендентів невідомий, але ніхто з українських фінансистів публічно не виявляв бажання очолити «ПриватБанк». Потенційні претенденти бояться складнощів, які можуть виникнути на новому місці роботи. «Приват» зараз — електричний стілець. Ніхто з місцевих особливо не хоче навіть подаватися на конкурс», — зазначив співрозмовник агентства.

Джерело: http://hvylya.net/news/digest/privatbank-mozhet-vozglavit-nemets.html

Sharing is caring!

Send a Comment