Банду злочинців, яка діяла по всій Україні, викрила СБУ

Обшуки провели у Житомирі та ще трьох містах

У Житомирі, Хмельницькому, Києві та Харкові правоохоронці одночасно провели 45 обшуків з метою знешкодження бандформування, яке спеціалізувалося на проведенні незаконної оперативно-розшукової діяльності, збуті зброї, рейдерських захопленнях та вимаганнях, виготовленні і збуті наркотичних речовин. Про це 24 жовтня повідомив пресцентр Офісу генпрокурора.

До складу злочинного угруповання входили майже 100 осіб: колишні та нинішні правоохоронці, колишні бійці добровольчих батальйонів, представники кримінального середовища та охоронних фірм.

Вони займались незаконною детективною діяльністю. Діючі правоохоронці отримували санкції на прослуховування, а їхні спільники збували отриману інформацію. Крім цього, члени угруповання займалися продажем спеціальних технічних засобів для негласного отримання інформації та трафіку з’єднань абонентів мобільного зв’язку.

Вони також збували зброю, вибухівку і наркотики, спеціалізувалися на рейдерських захопленнях, шантажі підприємців.

Для знешкодження банди правоохоронці одночасно провели 45 обшуків у Житомирі, Києві, Харкові, Хмельницькому за місцями функціонування так званих охоронно-детективних компаній, місцями проживання організаторів і членів угруповання та місцями дислокації оперативно-технічних підрозділів одного з правоохоронних органів. Вилучили спеціальні технічні засоби, в тому числі засоби анонімного зв’язку, комп’ютерну техніку та носії інформації, що використовувалися для отримання та передачі конфіденційної інформації та ведення незаконної оперативно-розшукової діяльності, а також боєприпаси і наркотичні речовини.

Наразі двом організаторам повідомлено про підозру за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, незаконного придбання, збуту або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації та несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, комп’ютерних мереж за статтями 263, 359 та 361 Кримінального кодексу України, а двом активним учасникам за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами за статтею 263 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У Житомирі та ще трьох містах України одночасно провели обшуки з метою знешкодження бандформування

Sharing is caring!

Send a Comment