Барабан і два баяни, молода така рум’яна…

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації достроково розірвало договір на закупівлю барабанів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.

Враховуючи суспільний резонанс та розголос у засобах масової інформації, несприйняття громадськістю нових методик зняття психологічного навантаження та стресу, запобігання розвитку посттравматичних стресових розладів у дітей у період воєнного стану, управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації ДОСТРОКОВО РОЗРИВАЄ ДОГОВІР на закупівлю музичних інструментів (барабанів різних діаметрів) у кількості 306 штук. КОШТИ з бюджету міста Києва та держави НЕ БУЛИ витрачені.

​Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, вивчивши позитивний досвід ізраїльської психологічної та вчительської спільноти щодо використання  арт-терапії, зокрема музики та гри на інструментах, у допомозі дітям, які перебувають у депресивних станах, відчувають підвищену тривожність, емоційну нестабільність, психологічні травми, тому  і запланувало закупівлю музичних інструментів (барабанів).

Разом з тим, т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій дав інтерв’ю стосовно закупівлі музичних інструментів (барабанів), овочерізок та сковорідок управлінням освіти, адже це питання викликало суспільних резонанс.

«Направив листи щодо проведення всебічного службового розслідування ситуації відносно закупівель управлінням освіти. Також ініціював створення комісії з представників Департаменту освіті і науки КМДА, Департаменту внутрішнього фінансового контролю і аудиту КМДА та Дніпровської РДА для перевірки обґрунтованості та доцільності проведення даних закупівель у відповідності до чинного законодавства України», – повідомив журналістам керівник району.

Також Павло Бабій закликав депутатів Київської міської ради та Верховної Ради України долучитися до участі в комісії, задля максимальної прозорості та ефективності роботи комісії.

Труба, гітара й барабан

За столом ми раз сиділи, і від нічого робить
Ми із хлопцями рішили свій оркестрик сотворить
А ми ідем по тротуару Василь Микола і Степан
Несуть вони трубу й гітару, а я волочу барабан

Sharing is caring!

Send a Comment