“Беги или умри”: до України з Росії дісталася смертельна гра серед підлітків

16681924_1285453021536110_6775524757136801734_n-1
В Україні поширюється небезпечна гра серед підлітків “Біжи або помри”.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУ поліції області Ірина Карюк, ризикована вулична гра, суть якої полягає у тому, щоб на мобільний телефон зняти, як гравці перебігають дорогу якомога ближче до транспортного засобу, який рухається, знайшла своїх прихильників у деяких країнах ближнього зарубіжжя.

За непідтвердженими даними, гра “Біжи або помри” прийшла до України з Росії, де вже є жертви.

“Зрозуміло, що та дитина, яка не впорається із завданням, може серйозно постраждати або взагалі загинути. Відтак наше спільне завдання (батьків, вчителів і поліції) провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми – попередити їх про небезпеку та високу вірогідність настання трагічних наслідків”, – додала вона.

Своєю чергою батьки дітей вже забили на сполох і почали ділитися у соцмережах порадами, на що варто звернути увагу, щоб відвернути трагедію.

Зокрема, необхідно простежити, чи висипається дитина, особливо, чи спить у ранкові години. Також повинні насторожити малюнки китів, метеликів та єдинорогів.

Окрім цього батькам радять дізнатися, чи вступила їхня дитина в одну з таких груп (або зі схожими назвами) у соцмережах: “Кити пливуть вгору”, “Розбуди мене о 4.20”, f57, f58, “Тихийдом”, “Ріна”, “Няпока”, “Море китів”, “50 днів до мого…”, а також застосування хештегів:#домкитов, #морекитов, #млечныйпуть,#150звёзд, #ff33, #d28, #хочувигру, #бегиилиумри та написання на своїй “стіні” цифр, починаючи від 50 і менше.

До того ж підозрілим є спілкування з друзями, якщо використовуються фрази “розбуди мене о 4.20”, “я у грі” та переписка в різних месенджерах із незнайомими людьми, які дають дивні розпорядження.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment