Бенефіціаром ТОВ “Надрагаз” із родичами Колі Злочевського став соратник Дмитра Яроша

Помічник колишнього депутата Верховної ради України Дмитра Яроша Тарас Керницький є власником ТОВ “Надрагаз”, афілійованої до групи компаній Burisma Group. Засновником і бенефіціаром цієї компанії був Микола Злочевський, екс-міністр екології в уряді Миколи Азарова, який після Майдану втік із країни.

Керницький і Злочевський виявилися таким собі коктейлем із патріота та корупціонера. У результаті цієї колаборації бенефіціарами горе-компанії стала дружина Керницького Олена та Микола Злочевський. І хоча родичів Колі Анну та Каріну Злочевських буцім-то видалили з бенефіціарів компанії, наразі засновниками “Надрагаз” є ТОВ “Парі” та ТОВ “Захід Газ”.

злочевський

Важливо зазначити, що кінцевими бенефіціарними власниками, які володіють 50% компанії ТОВ “Надрагаз”, а саме ТОВ “Парі”, є офшорка “ДІЛОРЕТІО ХОЛДІНГЗ ЛТД” за якою стоять Анна та Каріна Злочевські.

керницький

Іншими 50% компанії, через ТОВ “Захід Газ” володіє Керницький. І тут важливо наголосити, що з 2014 по 2016-ий рік Тарас Керницький був членом Проводу “Правого сектора”. Тоді Керницький неодноразово намагався блокувати роботу Державної служби геології та надр України через різні акції протесту, встановлював намети під державною будівлею та заводив “своїх” у Наглядову раду держоргану.

Sharing is caring!

Send a Comment