Берегова охорона США підтвердила загибель екіпажу батискафу «Титан»

Відомство та компанія-оператор батискафу OceanGate Expeditions принесли співчуття сім’ям загиблих

«Ми вважаємо, що наш генеральний директор Стоктон Раш, Шахзада Давуд та його син Сулеман Давуд, Хеміш Хардінг та Пол Генрі Наргеолет, на жаль, загинули. Ці люди були справжніми дослідниками, їм були притаманні любов до пригод і глибоке прагнення до дослідження та захисту Світового океану. У цей трагічний момент наші серця – з душами цих п’яти людей і з кожним із їхніх рідних», – йдеться у заяві компанії.

Раніше у четвер пошуковий підводний апарат виявив уламки в зоні пошуку батискафа, який зник у Атлантичному океані 18 червня.
За оцінками ЗМІ, запаси кисню на борту підводного судна було розраховано на 96 годин.
У середу Берегова охорона повідомила, що у зоні пошуку батискафу було зафіксовано підводні шуми. У відомстві пояснювали, що намагаються встановити їхнє джерело.
Рятувальні бригади зі США, Канади та Франції шукали зниклий батискаф на площі близько 30 тисяч квадратних кілометрів, що можна порівняти з розміром штату Массачусетс або Лівану, зазначає агентство Reuters. У четвер до операції підключили додаткові суди.
Зв’язок із батискафом, який здійснював експедицію до уламків «Титаніка» біля південно-східних берегів Канади, зник через 1 годину 45 хвилин після спуску під воду минулої неділі.

Sharing is caring!

Send a Comment