Бетон на крові: контратака – Віктор Куртєв

18 листопада нинішнього року я випустив першу частину серії публікацій під загальною назвою «Бетон на крові», яка розкриває суспільству аферу століття щодо будівництва фортифікаційних залізобетонних споруд («будок» і «черепах») на підстанціях НЕК «Укренерго».

https://www.facebook.com/KurtievViktor/posts/846289924162950?locale=uk_UA

Герої моєї історії, які до цього думали, що в них все схоплено, домовлено, засекречено і вже майже розпиляно, не очікували такого розвитку подій.

В ту ж суботу, коли вийшов мій пост, у мене почався шквал дзвінків, прохань, погроз або, навпаки, підтримки.

Вже наступного дня, у неділю (19 листопада), бетонна мафія пішла у контратаку на мене. «Со свінцом в груді і жаждой мести» на екрани ютюбу виповз «експерт» Askerovich і почав звинувачувати мене у некомпетентності:

https://www.youtube.com/watch?v=VxLS13heq1E

Цей фізіономіст-любитель наводив стоп-кадри ефіру «Альфа і Омега» з моєю участю і намагався впарити 30-ти глядачам свого ютуб-каналу злочинність моїх намірів. Виглядало це, чесно кажучи, дуже смішно і нічого, крім бажання перевірити IQ самого «блогера», не викликало.

В понеділок (20 листопада) наш фронтмен «бетонної мафії» та за сумісництвом головний інфраструктурний будівельник Мустафа Найем забабахав цілий «героїчний» пост, в якому вже сам повідомив кількість підстанцій і трансформаторів, що вони збираються «захищати» – виявляється, це був не такий вже і секрет:

https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10225978401552683?locale=uk_UA

А далі понеслись публікації на говносайтах про те, що я зливаю інформацію про захист підстанцій, на кшталт такої:

https://apostrophe.ua/…/psevdoekspert-viktor…/309052

Потім, до речі, вони стопіцот разів відшліфовували заголовки – ну так, щоб публіка відразу здригнулася від жаху через вчинені мною злочини.

Закріпити «чорний» медійний успіх і остаточно поставити на мені хрест мала, на їхню думку, публікація про несплату мною комунальних послуг:

https://antikor.com.ua/…/667829-psevdoekspert_viktor

Ледве оговтавшись від такої оглушливої контратаки і неочікуваного удару під дих, сьорбнувши віскаріка і зібравши волю в кулак, я сів писати цей пост…

Почну з останнього, найстрашнішого, несплати за світло…

Мова йде про квартиру по вул. Ломоносова, яку я продав ще у 2016 році, після чого півтора року ДТЕК «Київські електромережі» мені продовжували нараховувати комунальні послуги. Тому я змушений був у судовому порядку вирішувати це питання і, звісно, виграв цей суд на 7126 грн. І той, хто про це писав, не спромігся навіть перевірити судовий реєстр:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/95012304

Ще раз! Увага! Я звинуватив їх у корупції на десятки мільярдів гривень, а вони мене у несплаті 7126 грн. за світло, що виявилось фейком! Мустафа, ти серйозно?

Щодо звинувачення мене у публікації «особливо секретної мапи»… Якщо ввести в пошуку гуглу запит «мапа ОЕС України», то різні варіанти такої мапи може знайти навіть першокласник:

https://www.google.com/search?sca_esv=586895506

Єдине, що я зробив – наніс на неї «будки» і «черепахи», що в масштабах опублікованої мапи мають діаметр близько 40 км. Ніякого змістовного навантаження з точки зору цілевказівок для російських ракетних ударів вони не несуть і нести не можуть, а от космічний масштаб задуму бетонної мафії підкреслюють повністю.

Стосовно «особливо секретних креслень»… Це не «секретні креслення», а початковий ескіз піврічної давнини без грифа «ДСК» та без прив’язки до місцевості (нагадаю, що будок планується понад 200 штук у різних частинах країни). Він також не несе ніякого змістовного навантаження з точки зору цілевказівок. Тільки «диванний спецназ», який у своєму житті жодної будки не побудував і не підірвав (на відміну від мене), може думати інакше. Прибрав же я цей ескіз на прохання людини, що мені його надала.

Окрім цього зазначу, що англомовний варіант презентації Агентства відновлення, яка включає перелік підстанцій, кількість трансформаторів, ескізи і «будок», і «черепах», вже півтора місяця тому був розісланий усім потенційним донорам (що там з грифом «ДСК»?), але черги з охочих дати гроші на цю аферу поки нема!

А взагалі, енергосистеми України та Росії проектувалися як частини Об’єднаної енергосистеми Радянського Союзу. Подобається нам це чи ні, але ми все знаємо про них, а вони про нас! Так і воюємо…

Не обійшлося без відвертої чорнухи … вони навитягали «компроментуючих» статейок чотирирічної давнини, що виходили за часів мого балотування до Верховної Ради України в 2019 році по округу 143 (з центром в м. Ізмаїл).

Ну і за законами жанру не обійшлося без звинувачень мене у «псевдоекспертості», про що я зазначу наступне…

Я понад 20 років працюю в енергетичній галузі України, працював в ПАТ «Київенерго», НЕК «Укренерго», а останні 15 років керую провідною інжиніринговою групою компаній в енергетиці України.

Я є Директором програм з енергетики та сталого розвитку Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного, а також є членом майже усіх провідних галузевих асоціацій та громадських організацій.

Я маю дуже розвинену мережу особистих контактів в енергетичній галузі, що означає доступ до відповідного інсайду. Окрім того, я веду енергетичні блоги на «Український правді» (https://www.pravda.com.ua/authors/5f3cc65ec184a/), на «Хвилі» (https://hvylya.net/uk/tag/viktor-kurtev) та веду особисту авторизовану спеціалізовану фейсбук-сторінку (https://www.facebook.com/KurtievViktor), куди мені постійно пишуть читачі та підписники, в тому числі скидають документи, «секретні» документи, які доводять корупцію у різних секторах енергетичної галузі. Саме про корупцію в енергетиці я багато пишу, і бетонна тема не є виключенням!

Окрім українських я часто даю інтерв’ю по енергетичній тематиці провідним іноземним ЗМІ, одне з останніх, наприклад, в The New York Times:

https://www.nytimes.com/…/ukraine-power-grid-russian

Погодьтеся, виглядає ця інформаційна контратака дуже брякло…

На мій погляд, в ефірі «Альфа і Омега» (від 31 жовтня) та в першій публікації серії «Бетон на крові» (від 18 листопада) я порушив дуже важливе питання для воюючої країни, яка пережила минулої зими найстрашнішу за всю історію людства атаку на критичну інфраструктуру. Як людина, яка була залучена для захисту цієї інфраструктури, я маю свою професійну позицію з цього приводу і розумію, які рішення працюють, а які ні.

Зрозуміло, що у наявній диспозиції з «бетонною мафією» змістовна дискусія неможлива, бо я про виживання країні, а вони про особистий профіт.

Змістовну дискусію замінили інформаційною контратакою найнижчого штибу. Але це нічого не змінить. Продовжу стверджувати, що головною проблемою є не те, що вкрадуть на бетоні. Головною проблемою є те, що цей підхід взагалі не буде працювати! Це диверсія проти української держави!

Я іду далі за планом, до зустрічі в ефірі…

Sharing is caring!

Send a Comment