Бездіяльність Ірпінської влади стосовно організації громадських обговорень Генплану суд визнав протиправною

Представники Ірпінської Громади відвідали більше півдесятка судових засідань, аби дочекатися рішення суду

Шостий Апеляційний суд визнав протиправною бездіяльність в. о. міського голови Анастасії Попсуй та Ірпінського міськвиконкому відносно організації Громадських обговорень Генерального плану розвитку Ірпеня, які відбулися 30 листопада 2018 року.

02

Про це повідомила громадська активістка, адміністраторка пабліку «Обговорення Генерального плану міста Ірпінь» Неля Лавровська.

01-32

Рішення суду набрало чинності з моменту його оголошення. Воно стане вагомою підставою для доведення порушення процедури так званого затвердження Генплану сесією міськради, яка пройшла 19 грудня 2019 року. Легітимність прийнятих нею рішень, м’яко кажучи, викликала сумнів у представників громадськості. Депутати самі не знали, за що проголосували. Чого варте лише згадування в матеріалах Генплану Ірпеня… порту Очаків та прилеглих до нього лиманів.

Відтак, згадане рішення Шостого Апеляційного суду відриває шлях до визнання незаконними рішення так званої, 62 сесії міськради, яка за допомогою «тітушок» та адмінресурсу ухвалювала Генплан, посилаючись за згадані Громадські обговорення.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment