Біля Мін’юсту cеляни вимагали від Павла Петренка скасувати рейдерські захоплення земель і виробництв, влада закрилась нацгвардією (фото, відео)

imena-rejderiv miting-bilya-minyustu-1 miting-bilya-minyustu-2 miting-bilya-minyustu-3 miting-bilya-minyustu-5
Напередодні члени Громадської спілки «Аграрна самооборона України»: сільгоспвиробники, фермери, переробники з Кіровоградської та Миколаївської областей, зібралися в столиці на пікет біля стін Міністерства юстиції України.
Відео акції протесту: https://www.youtube.com/watch?v=ZRgahh9CGHE
Акція зібрала близько 200 учасників під гаслами «Поборемо рейдерство разом!». Учасники вимагали від міністра юстиції Павла Петренкапоновлення прав власностікерівників підприємств, що постраждали від рейдерів  у Кіровоградській та Миколаївській областях, скасування незаконних реєстраційних дій, здійснених «чорними» реєстраторами та невідворотності покарання владних чиновників, які брали участь у рейдерстві.
Спочатку слово взяв голова Громадської спілки «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько, який озвучив вимоги мітингувальників,  та намагався передати керівництву Міністерства підготовлене звернення, в якому чітко описані події щодо постраждалих підприємств.
Текст офіційного звернення тут: Звернення до Міністерства юстиції України
Мирне зібрання тривало близько двох з половиною годин. Люди намагались своїми закликами запросити до конструктивного, мирного діалогу  представників  Міністерства. Але, судячи з усього, міністр  юстиції України, разом із підлеглими злякались свого народу – перед зачиненими дверима, задраєними ролетами у робочий час, було виставлено посилений наряд бійців Національної гвардії України. За словами організаторів, після проведення акції учасникам пікету стало зрозуміло, що рейдерські захоплення на території Кіровоградської та Миколаївської областей були здійснені зі згоди головних рейдерів країни – керівництва Міністерства юстиції України на чолі з Павлом Петренком.  До учасників акції  ніхто так і не вийшов, тому керівництво АСУ оприлюднює свої вимоги до влади через засоби масової інформації.
 «Влада нас не чує, і не хоче чути. Виходячи з даної ситуації, мусимо попередити Мін’юст, що наступного разу ми прийдемо в Київ до міністра юстиції, на совісті якого більшість рейдерських захоплень в Україні, зовсім з іншим настроєм, в набагато більшій кількості, і не поїдемо доки наші вимоги не почують, і не будуть прийняті відповідні дії та рішення. Не примушуйте людей вдаватись до радикальних заходів», – попередив Юрій Крутько.

Стас Черкас

Sharing is caring!

2 thoughts on “Біля Мін’юсту cеляни вимагали від Павла Петренка скасувати рейдерські захоплення земель і виробництв, влада закрилась нацгвардією (фото, відео)”

  1. Нин1шн1й М1нюст 1 його кер1вник сво1ми д1ями”пол1тикою”кришують не т1льки рейдерство,в 1х заслугу входить боротьба з конституц1йними правами громадян,р1зних законних орган1зац1й,мораллю укра1нського народу яка формувалася стол1ттями,поглядами 1ндивид1в 1 сп1льнот,що розходяться з “едино в1рним кредо”чинуш-“радетелей”за”демократ1ю 1 правову державу”.Мабуть ця ф1рма,на сьогодн1,заслуговуе 1ншого титулу-один 1з вар1ант1в-(М1ндуст…)

Send a Comment