Блогер: «Пане Луценко, досить переступати закон та плювате на могили тих хлопців з Ірпеня, які на фронті віддали своє життя!»

screenshot_2

У жовтні 2015 року сталася страшна трагедія для міста Ірпеня. Посіпака режиму Януковича – пан Карплюк, член місцевого кримінального угруповання на хвилі революційних подій, нестабільної ситуації всередині держави зумів «перевзутися у повітрі» та дорватися до влади, себто став мером міста. Саме ця людина у самі складні часи для України жодного разу не була пліч-о-пліч з нашими співвітчизниками на Майдані, в тяжких смертельних боях на Грушевського, Інститутській, а тільки тихенько, хитрими очима спостерігав з лігва місцевих шакалів та чекав потрібного моменту, щоб з рафінованими політичними «перебіжчиками» (т.з. командою «Нових облич») захопити владу у місті.

bezymyannyj1

Звісно, не всі виборці були обізнані, що Карплюк був вихованцем та родичем того самого Федорука, який роздавав дорогоцінні бучанські землі різним регіоналам, шоуменам, працівникам міліції, СБУ та всім, хто йому був потрібен. Люди думали, що молодий кандидат у мери, який зайняв ніби-то «правильну позицію» на той час, є людиною, яка зламає усі корупційні схеми у місті, які вибудувалися попередньою владою за всі роки, але так ірпінчани ще ніколи не помилялися у своєму виборі.

screenshot_5

Після його обрання вже пройшло 2 роки. Що місцеві жителі відчули на собі? Регулярні погрози, побиття активістів та їх родичів, дітей, пенсіонерів, підпали авто, нещадне знищення зелених зон та масова незаконна забудова міста, створив свою армію «тітушок», які завжди з’являються там, де треба звести черговий «Rich town» або «Орлан», щоб завдати тяжких фізичних травм людям, які проти свавілля, і вирубати декілька десятків столітніх дубів та ірпінських сосен. Звісно все це «притрушено» деякими позитивними на перший погляд речами (хоча це обов’язок кожного міського голови і робити з цього велике досягнення не потрібно): нові парки, ремонт вулиць, амбулаторії та пам’ятник Шевченку, але у всьому цьому є ознаки корупційних злочинів – створення лівих «потрібних» фірм, які через «Prozzoro» виступають підрядниками або оформлення договорів на людей, які вже давно покинули цей світ (покійників) і т.д. і т.п.

Декілька разів мер Карплюк особисто відправляв допомогу нашим захисникам на автівках скандального, нещадного до ірпінського лісу забудовника Мирончука, рекламуючи тим самим будівельну фірму свого друга (наче для мера-мільйонера орендувати мікроавтобус і дати заробити простому українцю не по кишені?). Це ж на скільки треба бути цинічним, щоб і тут знайти свій бізнес-інтерес?

screenshot_3

Деякі свідки покращення матеріального статусу Карплюка скажуть: «Тисячу людей минулого року вийшли на Банкову, щоб захистити найчеснішого мера України!». Так були люди, але всіх їх ми знаємо в обличчя, бо тільки так здається, що місто велике. Так що ж це були за люди? Весь адмінресурс, усі дружні забудовники, їхні родичі зі всієї України та автобус проплачених бомжів. Насправді кожен третій житель Ірпеня бажає, що Vladimir Karplyuk та його «карплюківці» відповіли за знищенний зелений Ірпінь по всій строгості закону.

Глибокошановний, Генеральний прокуроре України, Юрію Віталійовичу Луценко! Чи не регіонали Вас посадили за грати? Чи не регіонали попросили Путіна ввести війська і окупувати наш Крим і Донбас? Чи не за вказівкою регіоналів щодня вбивають наших співвітчизників? Чи не регіонали зараз сидять в кабінетах Ірпінської міської Ради та м’яко кажучи «нагинають» Генеральну прокуратуру України?

Юрій Віталійович, досить корчити з себе невігласа. Ви вже практично одною ногою переступили честь і закон та плюєте на могили тих хлопців з Ірпеня, які на фронті віддали своє життя, щоб більше ніколи ця «чорна регіоналівська чума» не знущалася і на грабувала Україну!

Не ведіться на показуху щодо парків та пам’ятників, наша земля та ліс – національний скарб, який має бути збережений. Якщо Ви не знаєте цієї істини, то краще підіть з цієї посади і дайте будь-кому з АТОвців з юридичною освітою зайняти цю посаду, який зробить те, чого не поспішаєте виконати Ви. Досить захищати псевдо-патріотів, в яких всі валізи набиті американськими доларами, а закордоном скуплено тисячі квадратних метрів нерухомості. Врятуйте Ірпінь, і Ви станете нашим героєм!

Дмитро ОНИЩЕНКО, журналіст, блогер, активіст «Greenpeace

 

Sharing is caring!

Send a Comment