Блохін ганьбиться за миску супа від Павелка

Колишній головний тренер національної зірної України, легенда київського Динамо, найкращий футболіст Європи 1975 року Олег Блохін, на старості років починає ганьбити своє славне ім’я виправдовуючи президента УАФ Андрія Павелка, якого не звинувачує в корупції хіба лінивий, а суд міста Львова днями нарешті відправив його до СІЗО на 60 діб.

«Те, що сталося у Львівському суді, нічим іншим як ганьбою я назвати не можу. Я був присутній особисто. Як людина, що вшанована з рук президента Володимира Зеленського нагороди «Національна легенда нації», як володар Золотого м’яча, я прибув до суду, щоб виступити поручителем. Але, виявляється, що можна знецінити всіх і вся, коли є таке замовлення.

Павелко, скільки його знаю особисто, відстоює інтереси українського футболу. І зараз над ним влаштовують просто показову розправу. Там немає ніяких законних підстав, можете бути у цьому впевнені. Я сподіваюсь, що немало ж зробив для нашої України, аби мене почув Володимир Зеленський. Володимире Олександровичу, ми ж знайомі. Для Вас я не людина з якоїсь картинки чи плакату. У мене немає сумнівів у тому, що вам будуть коментувати сьогодні ваші підлеглі те, що сталося. А тому почуйте, будь ласка, і мій коментар», – цитує Блохіна видання Українські новини.

Sharing is caring!

Send a Comment