Близько десяти зустрічей мав Трамп з Парнасом і Фруманом, попри те, що заперечував знайомство з ними – CNN

Президент США Дональд Трамп як мінімум десять разів зустрічався з партнерами свого адвоката Рудольфа Джуліані, бізнесменами українського походження Левом Парнасом та Ігорем Фруманом. Про це повідомляє телеканал CNN.

Раніше Трамп неодноразово заперечував знайомство і зустрічі з Парнасом і Фруманом. Однак розслідувачі з CNN KFile зуміли довести факти зустрічі президента з бізнесменами завдяки спільним фотографіям. Зустрічі проходили з березня по грудень 2014 2018 року, більшість з них відбулися у Флориді. Журналісти проаналізували фотографії публічних заходів, опубліковані в соцмережах Facebook, Instagram і на інших ресурсах, і зʼясували, що Трамп перетинався з Фруманом і Парнасом як мінімум 10 разів. У семи випадках президент США позував з ними для фотографій. Зустрічі відбулися на заходах зі збору пожертвувань для президентської кампанії, на персональній вечері з президентом, а також під час святкування Хануки в Білому домі з президентом, віцепрезидент Майклом Пенсом і Джуліані.

image

Бізнесменів Ігоря Фрумана і Лева Парнасу заарештували 10 жовтня. За даними Федеральної виборчої комісії, Фруман і Парнас в травні минулого року передали $325 тисяч протрампівському фонду America First Action. Їх також повʼязують з тиском на українських чиновників на користь Трампа. Зараз їх звинувачують у порушенні правил фінансування виборчих кампаній.

24 жовтня Парнас і Фруман на суді відмовилися визнавати свою провину.

На початку листопада Парнас погодився співпрацювати зі слідством про можливий тиск Дональда Трампа на українську владу. Він також звинуватив Трампа в неправдивому запереченні їхнього знайомства.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment