Бог довіряє нам свідчити про Себе…

Преосвященний Владика Венедикт (Алексійчук),

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії

Венедикт Алексійчук-3

 Ми, християни, маємо повсякчасно пам’ятати, що Бог довіряє нам свідчити про Себе, свідчити саме в тих обставинах, де Він нас поставив. Він у своєму Промислі все влаштовує якнайкраще для спасіння кожної людської особи. Обставини і місце, де ми перебуваємо, є ідеальними для нашого освячення і спасіння. Де найважче по-людськи, там найлегше стати святим. Саме тому нам треба дотримуватися традиції Святих Отців, яка каже: «Спасай себе, і тисячі навколо тебе спасуться». Переображуючись й освячуючись, ми дістаємо змогу допомагати тисячам навколо нас. Інші, дивлячись на нас і на наше життя, будуть відкривати для себе Бога, і ми своїм життям зможемо провадити найкращу місію і «світити» іншим, своєю святістю вказувати іншим людям на Господа. Так, як радіоактивний метал зі своєї природи випромінює радіоактивне проміння, так і християнин зі своєї суті, переображеної в Бозі, випромінює Божу присутність.

Мы, христиане, широко распространенному мнению, что помнить, что Бог вверяет себя, показания для дачи показаний в тех случаях, когда он дал нам. Он находится в его масле все счастливы как лучший, как это возможно для спасения каждого человека. Обстоятельства и место, где мы находимся, является идеальным для освящения и спасения. Где самая трудная из всех людей, есть самый простой способ стать святым. Вот почему мы должны придерживаться традиции святых отцов, который говорит: «Spasaj будет выкупить себя и тысячи вокруг тебя». Pereobrazuucis? и osvacuucis?, мы пользуемся возможностью, чтобы помочь тысячам вокруг нас. Другие, глядя на нас и на нашу жизнь, откроете Бога, и мы его жизнь будет в состоянии обеспечить лучшие миссии и «блеск», Его Святейшество указать другие к Господу. Таким образом как радиоактивный металл с его природой испускает радиоактивные лучи и Кристиан с его сущности, pereobrazenoi в Бога, излучает в присутствие Бога.

 Венедикт Алексійчук-2

Молитва за кращу долю українського народу

Всемогутній, безсмертний Боже, Отче Господа нашого Ісуса Христа! Ти страшний у Твоєму гніві, але безконечно добрий у Твоєму милосерді! Ти зсилаєш на наш грішний людський рід тяжкі допусти і тяжкі терпіння.

Ти й на наш нарід зіслав такі терпіння, що їх не знали наші батьки. Ми мусимо гірко трудитися, щоб здобути собі насущний хліб. Віримо і надіємося, що тяжкі ті допусти зіслав Ти на людський рід як досвід, а не як кару.

Грішних твоїх синів Ти не відтручуєш, не відвертаєш твого пресвятого обличчя від їх долі, бо не хочеш смерти грішника, а його навернення та спасення.

Тому надіємося, що всі терпіння, що їх доводиться нам у житті зносити з милосердної Твоєї волі, допущені для нашого добра. Ми віримо й надіємося, що покаянням, щирою молитвою і щирим прийманням Найсвятіших Таїнств зможемо заслужити собі на те, що скоротиш час досвіду і терпінь, що милосердним оком споглянеш на твоїх дітей, що даси їм витривати з благодаттю у злиднях теперішнього життя і всемогутньою Твоєю волею положиш край нашим терпінням.

Дорогоцінною кров’ю твого Сина бажаємо надолужити Тобі за всі гріхи наших батьків і братів. Через руки наших священиків жертвуємо Тобі безкровну жертву пресвятої Євхаристії, що є повторенням і відновленням хресної жертви Твого Сина і Бога, Спасителя нашого Ісуса Христа.

Прийми цю жертву надолуження за всі гріхи людей, прийми наші благальні прохання про милосердя і твою святу благодать.

Умилосердися над усіма тими, що терплять. Даруй їм ласку терпеливо зносити гірку долю і через терпеливість заслужити на пільгу в терпіннях і перемогу в цьому смертному житті та на блаженство вічности. Амінь.

Венедикт Алексійчук-4

 

Sharing is caring!

Send a Comment