Бойовий генерал К.Бриль гідно захистив честь військової форми України

Із захопленням і легкою заздрістю спостерігаю за державницькою діяльністю керівника сусідньої області.

Маю на увазі Голову Запорізької ОДА, бойового генерала Костянтина Івановича Бриля.

Нині Запоріжжя чимось нагадує Донецьк-2014. Російська агентура, нахабні сепари, галаслива вата, майже повністю пропутінський депутатський корпус…

Можна було робити вигляд, що все добре, писати оптимістичні звіти. Але, Бриль не такий! Миттєво зіпсував “статистику”, звернувшись з гострими заявами до керівників держави – маємо реальну загрозу Конституційному ладу! І оголосив ворогам України війну.

Відповідно, отримав вал брудних замовних публікацій проросійської місцевої преси. Що належить всім відомим олігархам.

Дійшло до ганебного – бойового офіцера, генерала СБУ звинуватили у тому, що на День Незалежності вийшов у військовій формі з державними нагородами!

Не можу втриматися, аби не процитувати цю відповідь:

“Парад до Дня Незалежності України в Запоріжжі пройшов із реальним розмахом. Проте знайшлись “незадоволені”. Єдине, до чого змогли “причепитися” деякі політично заангажовані журналісти та просто “любителі копатись в брудній білизні” – моє вбрання під час військового параду.

Я ношу форму з того часу, як став кадетом. З чотирнадцяти років я звик пишатися тим, що служу в армії та СБУ. Свої генеральські погони я заслужив. І сталось це не за один день. В поточному році я звільнився у запас. Проте з правом ношення форми! – написав в ФБ Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль

В День Незалежності свій мундир я вдяг разом із сотнями хлопців, які служили та служать своїй державі. Так само як і вони, я був в АТО. У складі спецпідрозділів я протистояв найяскравішим проявам сепаратизму одразу після Майдану.

Незалежність України і сьогодні відвойовується на Сході нашої держави. І вийти на парад у формі – це не пиха. Це – єдність всіх військовослужбовців. Тож і надалі двічі на рік: на 9 травня та в День Незалежності я вдягатиму свій мундир, як і тисячі захисників України.

Маю честь!”

Це все. Маю честь!

Вірю, що генерал Бриль не допустить перетворення Запоріжжя-2017 на Донецьк-2014!

Анатолій Авдєєв, редактор сайту “Сурма”

Джерело

Sharing is caring!

2 thoughts on “Бойовий генерал К.Бриль гідно захистив честь військової форми України”

Send a Comment