Боєць АТО потерпає від злиднів через недбалість військових: ні пенсії, ні допомоги

268584d7fd9ea70a-1

Житель села Затурці Волинської області Андрій Медвідь, який отримав тяжке поранення у червні 2015 року, досі не отримує жодних грошових виплат.

Про це повідомляє «Вісник».

Заради служби на сході України Андрій відмовився від поїздки на роботу в Польщу. Через рік, потрапивши під потужний обстріл, чоловік отримав осколкове поранення тазу.

Як свідчить медична довідка, упродовж двох днів боєць переніс дві операції у Сєвєродонецьку. Потім чоловіка перевели в Харківський госпіталь, доліковувався у Львові. У госпіталях провів більше трьох місяців.

«За цей час мені ніхто нічого не платив. Я не знаю, чому так. Моїх хлопців уже рік як демобілізували, а я наказу про звільнення досі не маю. Хоча статус учасника бойових дій дали, пізніше другу групу інвалідності призначили, де написано, що я непридатний до військової служби. А не звільняють. Кажуть, що у частині профукали мій військовий, а без нього не можуть видати наказ про звільнення та інші документи. Але ж його повинні поновити. Невже так складно?» – обурюється військовий.

За словами сільського голови Володимира Патійчука, щоб оформити пенсію, потрібно отримати документи з військової частини, де служив Андрій. Але там прохання допомогти нахабно ігноруються.

«Почали збирати документи. Все є, крім тих документів, які мали б надати у бригаді. Наш районний військкомат ще на початку липня робив у частину запит, аби там у терміновому порядку для оформлення пенсії видали низку документів: наказ із виключення зі списків, довідку про участь в АТО, грошовий атестат, довідку про додаткові види грошового забезпечення, військовий квиток з відміткою про звільнення з лав Збройних сил. Без цих паперів неможливо оформити пенсію. Вони їх не прислали. Наші волонтери їздили в Бахмут, я сам стільки разів телефонував – бачать мій номер і вже навіть слухавку не беруть! У які тільки двері не стукав – ніхто нічого зробити не може», – розповів Патійчук.

Джерело

Sharing is caring!

One thought on “Боєць АТО потерпає від злиднів через недбалість військових: ні пенсії, ні допомоги”

Send a Comment