Боєць ЗСУ освідчився телеведучій у прямому ефірі: «Жодне зло не зламає наше світле кохання» (відео)

Військовослужбовець, який у мирний час також працював журналістом, звернувся до своєї коханої. У прямому ефірі одного зі львівських телеканалів військовослужбовець Юрій Герун освідчився журналістці Марині Пітиляк, яка вела святкову програму.

Пропозицію руки та серця боєць зробив у День Незалежності України, передає «Перший Західний».

«Сьогодні мене обстріляла диверсійно-розвідувальна група амурів і потрапила мені прямо в серце», – почав герой.

Відео ТУТ

Протягом п’яти хвилин, прикрашаючи свою промову епітетами, романтик розповідав своїй дівчині про кохання. Тож вона відповіла “Так!».

«100 ТАК! І вірю, що скоро буде й 100 цьомчиків! Особливий мій Юрій Герун, як завжди, особливо трепетно, небанально і так любляче. Потрійне моє свято – День Незалежності, День залежності від твоєї безмежної любові, і День народження моєї ТРК «Перший Західний». Які часи, такі й освідчення. Втім, ані сім повітряних тривог, ані жодне зло не спроможне зламати наше світле кохання. Мрію про твоє переможне повернення. І про обійми наживо. Вірю в тебе і в нас. І щаслива, що колись нас познайомив Бог», – написала журналістка у Facebook.

До військової служби Юрій Герун також працював журналістом на різних львівських телеканалах.

Раніше в інтерв’ю ТСН.ua дівчина Олега Псюка розповіла, як відбулося їхнє знайомство. За словами Олександри, це сталося швидко й неочікувано.

Sharing is caring!

Send a Comment