«Ми будемо мстити і мстя наша буде страшна!» – це правило Баришівського РЕМу, що на Київщині?

Друзі, ви, мабуть, звернули увагу на пост із фото, де показано рівень напруги у оселях жителів міста Березань? Вона скаче, мов той заєць! То занадто висока (від чого все електрообладнання може згоріти), то занадто низька (і тоді ваші електроприлади просто «не фурчать»).

Нагадаю про свавілля баришівських енергетиків оцим фотознімком і постами під ним мешканців міста:

bezymyannyj2

Готуємось до нових тарифів…

Юлия Юличка У нас теж таке було 131. Спочатку не туди , думали стіральна машина поламалась , не зливає воду. Вже давай до майстра звонить. Аж потім зрозуміли , що мала напруга. Чоловік мені не вірив поки , не перевірив напругу. Короче – козли. Правду кажуть Козинець – к-л.

наталя кириленко Администратор группы Якби ще вказували, за якою адресою розташовані помешкання, щоб зясувати у скількох районах міста така проблема.

Оля Герасименко Охрименко по вул. Михайлівській (раніше – Радянська)

Звісно, такий стан справ споживачів послуг не влаштовують. От тому й вирішили мешканці провулку Озеряний звернутися з колективною скаргою на наш Баришівський РЕМ, який, на думку людей, жодним чином не бажає вирішувати проблему. Та перш ніж отримати відповідь від контролюючих органів, мешканці провулку Озеряний отримали «отвєточку» від РЕМу!

Працівники РЕМу почали виносити електролічильники з будинків на вулицю! Причому, бажання споживачів при цьому не враховуються!!! А це, шановні, ще одна наруга над нашими правами. Адже, відповідно до Правил улаштування електроустановок п.1.5.6. лічильники для розрахунку електропостачальної організації зі споживачами електроенергії рекомендовано встановлювати на межі поділу мережі (за балансовою приналежністю) електропостачальної організації та споживача. Ключове слово – РЕКОМЕНДОВАНО, тобто ніхто нікого не може ЗМУСИТИ виконувати встановлення лічильників на опорах, що знаходяться на вулиці.

Установка приладу на вулиці буде піддавати ваш електролічильник негативного впливу природних явищ. Такі процеси, як вологість і холод, будуть чинити негативний вплив на стан вашого приладу. Тому доведеться робити додаткові витрати для оптимізації роботи лічильника в таких умовах. Якщо організації, які займаються встановленням лічильників, вимагає встановити їх на вулиці, то такі вимоги є незаконними, оскільки йдуть в збиток власникам житла.

До того ж цікаве питання, а хто відповідатиме за пошкодження лічильника? У нас у місті хуліганів вистачає – то лавку у центрі міста зламають, то ліхтар звалять (У ЦЕНТРІ МІСТА!!!), то бетонний вазон перекинуть (в ПАРКУ СЛАВИ). А тут – лічильники на вулиці. Хто їх має охороняти? Споживачі електроенергії? Якщо так, то, можливо, тоді перш ніж виносити лічильники на вулицю, варто було б поцікавитись думкою людей???

Крім того, монтаж на стовпах порушує вимоги ПУЕ, де зазначено, що лічильники можуть ставитися тільки в оптимальних умовах.

Але що з того всього нашому РЕМу? Вони, певно, керуються одним правилом: «Ми будемо мстити і мстя наша буде страшна!»

Наталя КИРИЛЕНКО

bezymyannyj3

Виклавши цю думку на ФБ, автор отримала до свого посту такі коментарі:

Юлия Самойленко У моїх батьків була таж проблема , тому ми кожного разу платили штраф за пошкодження (на 2013 рік 250 грн.). Слава реформам і реформаторам!

Antonina Virych в Садовому влітку в приватних будинках всім винесли на стовпи на вулицю, наш лічильник, наприклад, у сусідки під двором…

Роман Миколець Ото наркоманам, повезе… Зарабіток.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/547114722130060/

Sharing is caring!

Send a Comment