Чаплинська поліція проводить незаконний обшук у фермера Миколи Мартиновця

Про це журналістів повідомив син фермера, Олександр Мартиновець. Поліціянти, разом із оперативниками СБУ вдерлися до офісу підприємства СПрАТ ім. Кірова та до житла Миколи Мартиновця з обшуками

bezymyannyj1

На передньому плані – один з учасників незаконного обшуку, позаду – Микола Мартиновець

Привід для обшуку – більш ніж надуманий. Начебто, підприємство незаконно заволоділо майном, яке ж йому і належить з моменту будівництва майна ще в далеких 70-80 роках! При тому, що СПрАТ ім. Кірова є правонаступником КСП ім. Кірова та СЗАТ ім. Кірова. Незаконність дій силовиків підтверджує і факт недопущення до обшуку адвоката Мартиновця.

martinovec

Микола Мартиновець

За словами Олександра Мартиновця, такі дії спровоковані тим, що фермер не збирається поступатись у боротьбі з місцевою земельною мафією на чолі із братами Назарчуками, Валентином Сидоренком і преображенським сільським головою Володимиром Артюшенком. А правоохоронні органи сидять на зарплаті у бандитів. Замість того, щоб захищати фермера від нападів молодиків, від знищення посівів, поліція і прокуратура виконують брудні замовлення рейдерів, фактично стаючи на сторону бандитів.

bezymyannyj2

Непрохані «гості» незаконно нишпорять в офісі фермера Мартиновця

Тим часом, Головне управління національної поліції в Херсонській області прислало відповідь на журналістський запит щодо бездіяльності і протиправних дій правоохоронних органів Чаплинського району. У листі за підписом начальника кадрового відділу М.С.Кучерявого зазначається, що порушень чинного законодавства працівниками поліції за результатами проведеного службового розслідування не виявлено! І це при тому, що доведених фактів покриття злочинів та бездіяльності місцевих поліціантів, вистачить вже на кілька томів!

Подробиці справи: http://n-v.com.ua/poroshenka-zaklikali-priborkati-zemelnu-mafiyu-xersonshhini/

vidpovid__na_zapit

Така відписка, що лише імітує правоохоронну діяльність в Херсонській області, підтверджує жахливий рівень корумпованості місцевих силовиків.

Про ці факти повідомлено вище керівництво поліції, ГПУ, та комітет ВР по боротьбі з корупцією.

Sharing is caring!

2 thoughts on “Чаплинська поліція проводить незаконний обшук у фермера Миколи Мартиновця”

  1. У меня вопрос к журналисту написавшего этот материал, с чего вы взяли что обыск не законный? В ваших статьях про Мартыновца прослеживается навязывание вашего личного мнения, ну или вы всё-таки проплаченый?

  2. Интересно , что журналисты напишут после того как узнают о результате обыска, хотя всё предсказуемо, “всё подкинули”. И медали которые он не отдал людям ещё со времён колхоза, и поддельные печати сельского совета Преображэнки, и патроны калибра 7.62 которые пытался утопить в туалете, и ещё кучу поддельных документов и чистых бланков. Журналисты совести у вас нет! ПРОДАЖНЫЕ ПИСАКИ!!!!

Send a Comment