Через незаконні дії прокурора Костянтина Кулика активісти столиці направили запит до КМДА

Ряд громадських організацій направили запит до голови КМДА Віталію Кличку щодо факту незаконного будівництва, проведеного скандальним прокурором Костянтином Куликом в одному з найбільш елітних житлових комплексів Києва ЖК Diplomat Hall. Про це під час акції під КМДА, яка транслювалася на телеканалі «112 Україна», повідомив голова ГО «Міжнародний антикримінальний альянс» Богдан Воронцов.

«Пан Кулик вирішив, що йому 400 кв. м мало – його двох квартир вартістю понад 1 млн. дол. Він вирішив добудувати цілий поверх. Тому такого, я думаю, прощати не можна. Ми прийшли до пана Кличка, ми знаємо, що Кличко ініціював вже неодноразово знесення таких незаконних будов, тому ми будемо звертатися до нього для того, щоб перевірити документи, і це будівництво, а ми знаємо, що воно незаконне, потрібно знести», – сказав він.

«Пан Кулик – це перший прокурор України, який залучався до відповідальності за незаконне збагачення. Справа тривала протягом трьох років, але, на жаль, Конституційний суд України вирішив, що незаконне збагачення більше не є злочином. Однак зараз це справа поновлюється. Як ми знаємо з декларації пана Кулика, він це все майно декларує на свою дружину. Він вказує, що його громадянська дружина, яка є матір’ю трьох дітей, він до неї ніякого відношення не має. Тому ми це все прекрасно розуміємо. Це, скажемо, є незадеклароване майно. Тому ми будемо вимагати, насамперед, від пана Кличка провести перевірку, і якщо документів не буде виявлено, провести демонтаж та знесення цієї будівлі», – додав Воронцов.

Screenshot_1

Video: https://vid.112.ua/files/HR/2019/11/19/309407.mp4#t

Раніше повідомлялося, що 60 народних депутатів, зокрема представники «Слуги народу», «Голоси» і «Батьківщини», підписали колективний запит на відсторонення Костянтина Кулика. Також підписи за його відсторонення збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За даними журналістів, Кулик став власником двох квартир в елітному житловому комплексі в Києві і замовив будівництво додаткової житлоплощі на даху цього будинку.

У 2016 році Національне антикорупційне бюро розслідувало проти Кулика кримінальну справу за фактом незаконного збагачення, але через рішення Конституційного суду про декриміналізацію цього злочину Кулик не був засуджений.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment