Чи потрібні українцям російські ВКонтакті та Однокласники?

Чи потрібні російські соціальні мережі українцям? В зв’язку зі вступом в дію пакета Ярової, депутата Держдуми РФ, в російських мережах стало небезпечно висловлювати свої думки на ті чи інші публікації. І тому ми частенько чуємо від наших можновладців, мовляв, видаляйте свої сторінки з цих мереж від гріха подальше.

yarova

Що таке пакет Ярової? Простими словами – це капкан для інакомислячих. Тобто, якщо ти в чомусь не згоден з лінією керівництва на любому рівні, будь то президент країни, чи керівник району, міністр чи завідуючий бібліотекою, і висловлюєш, м’яко кажучи, свою незгоду щодо їхньої суспільної діяльності словами у формі поста, коментаря в Інтернеті, чи в інший спосіб, то за такі дії можеш склопотати умовний або реальний термін ув’язнення, дивлячись, що напишеш, чи скажеш, а якщо повезе, то відбудешся тільки штрафом та відмітишся у чорному списку ФСБ.

fsb

Наберіть у пошуковій системі – хто покараний у Росії за Інтернет, і почитайте. Таке потрібно знати. Страшно, правда? Для нас це якась дикість.

Але факт залишається фактом, з яким потрібно рахуватись тим українцям, у яких родичі живуть і працюють в Росії – контролюйте свої думки і пишіть, викладайте відео і фото в російських соцмережах і сайтах з обережністю, щоб своїми діями не наврочили там лиха вашим близьким, не привертайте лишньої уваги спецслужб до них.

Хто збирається відвідувати Росію, тому теж рекомендовано утримуватись від різких письмових викладів своїх уподобань на ту чи іншу політичну подію, особливо у відео зверненнях і селфі, бо можете вскочити в халепу.

А щодо поради зовсім не мати стосунків з російськими сайтами, то ми вважаємо такі поради абсурдними. Ми вільні люди, живемо в вільній країні і маємо право говорити і писати все, що захочемо. В соцмережах у нас багато друзів, знайомих, та й ворогів не мало, а їх потрібно знати в обличчя.

anons-net

Потрібно пам’ятати – проінформований, значить озброєний.

Звісно, кожен із нас сам вирішує, чи варто читати і дивитись всякі ВКонтакті чи Однокласники, там уже не прочитаєш і не почуєш про себе добрих слів, здоровий глузд там замінено блюзнірством низькопробної пропаганди. А Інтернет величезний і бездонний, як Всесвіт, в ньому багато є цікавого і без російських соціальних мереж. Вам вирішувати, бути в них, чи не бути.

Джерело: http://berezan.net.ua/

 

Sharing is caring!

Send a Comment