Чи причетний міський голова столиці Віталій Кличко до катувань киян голодом та холодом?

Відкритий лист міському голові Києва Віталію Кличку

Шановний Віталіє Володимировичу!

Кореспонденти «Нашої версії» проводять журналістське розслідування на підставі звернення жителів багатоквартирного будинку №5-А по вул. Анрі Барбюса в Печерському районі м. Києва.

bezymyannyj

Доводимо до Вашого відома зміст листа, що надійшов на електронну пошту редакції:

«Протягом двох тижнів в нашому будинку немає газу. Це не що інше як нелюдське поводження міської влади з дітьми та літніми людьми, які складають переважну більшість жильців, адже вони безпорадні і не можуть ані помитись, ані приготувати їжу, тобто приречені на голодне й холодне існування.

Газ було відключено без попередження, без пояснення причин та повідомлення про дату включення. Натомість начебто представники газової контори, які не пред’являють жодних службових посвідчень, вимагають укладання додаткових договорів на обслуговування газових приладів, безапеляційно нав’язуючи свої умови.

Отже, створивши перешкоди у користуванні послугою з газопостачання, невідомі особи переслідують мету отримати незаконні прибутки, катуючи нас голодом та холодом.

Шановна редакція! Просимо надати розголосу цей кричущий факт знущання над громадянами України і змусити міську владу підключити газ до наших будинків».

screenshot_2

Мешканці будинку неодноразово звертались до КМДА з проханням вжити заходів щодо підключення газу, проте відповіді по суті не отримали, отже вважають Вас, пане Кличко, безпосередньо причетним до знущань над ними у вигляді випробувань голодом та холодом. Кияни, коли Вас обирали, повірили у те, що «Зміни почнуться з Києва». Але тепер все більше мешканців столиці переконуються в тому, що ці зміни, на жаль, тільки погіршують їхнє життя.

Враховуючи відсутність будь-якої реакції з боку КМДА на звернення киян щодо свавілля газовиків, редакція звертається до Вас публічно і очікує пояснень. Вашу відповідь також буде оприлюднено.

В’ячеслав КОВТУН, головний редактор газети «Наша версія»

 

Sharing is caring!

Send a Comment