Чи відсторонять генерала-хабарника Сергія Будніка від займаної ним посади?

Генеральна прокуратура України звернулася до Печерського районного суду Києва з клопотанням про відсторонення начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будніка, який підозрюється у хабарництві

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на УНН.

«Клопотання про відсторонення підозрюваного Будніка направлено до суду», – повідомив співрозмовник агентства.

screenshot_2

Сергій Буднік – в часи, коли ніхто й припустити не міг, що він опиниться в СІЗО як підозрюваний у хабарництві

Під час обшуку в будинку начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будніка були виявлені мічені купюри, які за номерними знаками відповідали тим, які підозрюваний отримував як хабар.

Нагадаємо, 22 серпня, поліція затримала за підозрою у хабарництві керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника.

Нагадаємо, начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будніка, підозрюваного у хабарництві, минулого понеділка випустили із Київського слідчого ізолятора (Лук’янівський СІЗО).

Раніше Печерський районний суд Києва застосував до начальника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будніка, підозрюваного у хабарництві, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу у розмірі 128 тис. грн.

Джерело: http://mykyivregion.com.ua/2017/09/04/generalna-prokuratura-ukrayini-prosit-vidstoronennya-nachalnika-departamentu-policiyi-ohoroni/

 

Sharing is caring!

Send a Comment