Чим Кличко гірше Попова. Факти

Безымянный1

Як відомо, начальник Києва часів Януковича – Олександр Попов зараз підозрюється правоохоронцями у причетності до історичного злочину – розгону «студентського майдану» 30 листопада 2013 року, після якого почалася українська революція. Здавалося, керівника міста з гіршим іміджем неможливо знайти. Але, якщо проаналізувати факти, виявляється, що Віталій Кличко – гірше.

Є таке знамените незаконне будівництво з адресою Гончара, 17-23. Це майже впритул до стін Софії Київської, на території буферної зони пам’ятки всесвітнього значення під охороною ЮНЕСКО. Боротьба проти будівництва триває з 2008 року.

Безымянный3

Десятки судових засідань, численні рішення то на користь громади, то на користь забудовника, «гойдалки». Беркут, тітушки, блокування крану, нардепи на руйнуванні паркану, судові позови проти місцевих мешканців – це будівництво бачило все. Приїздили депутати партії регіонів та особисто захищали будівництво від гніву киян. До речі, злочинну забудову фінансує «Внешторгбанк», російський капітал, якому, звісно, на українські пам’ятки начхати.

Так от, як не дивно, за часів Попова КМДА в судах істотно допомогло громаді відстояти свої права. Представники міської адміністрації сумлінно відвідували судові засідання, підтримували позицію позивачів, котрі вимагали зупинки будівництва та демонтажу об’єкту. В результаті, суди (процес ішов при Януковичі!) врешті визнали виділення землі незаконним.

Кардинально змінилася позиція КМДА, коли мером став Віталій Кличко. Тепер чиновники КМДА перестали підтримувати позицію мешканців, а вряди-годи дозволяють собі взагалі демонструвати байдужість до питання збереження історико-культурної спадщини столиці, не відвідуючи доленосні судові засідання – там, де від їх слова фактично залежить рішення суду і майбутнє пам’ятки всесвітнього значення.

В результаті – Верховний суд 26 січня 2016 року виніс рішення, котрим перекреслив майже 5 років зусиль активістів та правозахисників (зокрема, ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива») по захисту Софійського Собору. Верховний суд сказав – мовляв, ви не у той суд звернулися, вам треба було у господарський, а ви пішли оскаржувати рішення органу місцевого самоврядування у адмінсуд. Байдуже, що ви виграли апеляцію, тепер шукайте можливості подавати все заново.

Очевидно, що забудовник домовився. Але він не зміг би домовитися, якби Кличко та зграя негідників у його оточенні не забезпечили сприяння такому судовому рішенню з боку КМДА.

Безымянный2

Ну що ж, на прикладі Гончара, 17-23, Софійського Собору ми бачимо, в чому різниця між Кличко і Поповим. Очевидно, що не того судять?

Ігор ЛУЦЕНКО

PS: Звернувся до Кличка в народно-депутатському порядку.

Sharing is caring!

One thought on “Чим Кличко гірше Попова. Факти”

  1. Наша семья в полном составе была на “Майдане”, поддерживала перемены, мечтала о том, что придет наша народная власть, вся бандитская верхушка времен Януковича будет сметена, восторжествует справедливость. И вот прошло 2 года. Жить мы стали еще хуже,чем при Януковиче. Да, понимаем, идет война. Но похоже она идет не только на внешнем фронте, но и продолжается против своего народа. Мы частные предприниматели. И арендовали киоски для своего бизнеса. Кличко снес все киоски, в которых работало тысячи людей и кормили свои семьи. Без всяких решений судов, при поддержке полиции,абсолютно не законно, при чем все это выставляется как большая победа и как требование киевлян. Победа. Только не понятно над кем. Недавно видела интерактивный опрос населения: всего 8% киевлян хотят чтобы снесли киоски.Короче бросили людей на произвол судьбы. Это при такой-то безработице и нищете. В транспорте сразу подняли проезд в 2 раза. А сейчас ввели Експресс автобусы по цене 4 грн. подают в час пик вместо обычных автобусов за 3 грн.Вот и вопрос, чем отличается новая власть от старой.

Send a Comment