Чого боїться міський голова Березані?

Володимир Тимченко

Міський голова м. Березані Володимир Тимченко

Що твориться на сесіях Березанської міської ради, на жаль, цікаво не всім, але ми все ж наполегливо рекомендуємо жителям Березані іноді бути присутнім та поспостерігати за тим, як працюють депутати та якими законами при цьому керуються.

13 травня ц.р. мав нагоду переконатися у тому, що у Березанській міській раді панує один закон: «Як пан захоче – так і буде».

Братченко

Спецкореспондент газети «Наша версія» Дмитро Братченко

Про свої наміри бути присутнім на позачерговій сесії Березанської міської ради та проводити відеозйомку я повідомив ще напередодні, а саме звернувся з листом на ім’я міського голови Володимира Тимченка.

Повідомлення меру

Повідомлення на ім’я мера про проведення відео фіксації сесії

Відмови у проведенні відеозйомки не отримав. Та й про яку заборону знімати пленарне засідання міських депутатів могла бути мова, коли це дозволено Регламентом роботи Березанської міської ради? Тому спокійною та впевненою ходою у визначений час я направився до зали засідань. Приготував апаратуру. Але займатись виконанням редакційного завдання мені ніхто не дав.

Доповідна редактору

Доповідна записка на ім’я головного редактора НВ

Перше, що зробив міський голова перед початком засідання, поставив на голосування питання: «Хто за присутність «N-ого» ЗМІ на сесії міської ради». Цікаво, чому міський голова назвав мене представником «N-ого ЗМІ»? Адже йому було достеменно відомо і моє імя та прізвище і назва видання, яке я представляю? Навіть, не будучи журналістом, а будучи простим мешканцем України, я мав право бути присутнім на сесії місцевих депутатів. І все це прекрасно відомо Володимиру Тимченку. Тоді в чому річ? Газета неодноразово розповідала про те, що твориться у місті та як у Березані вирішуються питання. Саме це так розлютило мера, що він не втримався від порушення закону.

депутати

Жоден з присутніх у залі депутатів не спромігся вимовити жодного слова проти випадів пана Тимченка у сторону журналіста.Одні з них просто повтягували голови та опускали їх додолу, ховаючи очі від сорому, інші – підбадьорювали себе криками: «Та навіщо голосувати, і так усі проти». Підняти руку відкрито продемонструвавши свою позицію так ніхто й не наважився. Даремно депутат міської ради Олена Проценко чекала поки депутати оприлюднять своє рішення підняттям руки. Ті просто пасивно спостерігали за діями міського голови, який звично «господарював»: вказав мені на двері, та наказав, щоб я залишив залу засідання.

Пробачте, виходьте

Мер Тимченко: «Пробачте, виходьте»

Заради уникнення провокацій, я був вимушений підкоритись наказу міського голови, але це зовсім не означає, що я погоджуюсь із його діями. Гідну оцінку вчинку мера повинні дати суд та прокуратура.

Бо про що свідчить цей прецедент? Про те, що влада у місті в особі Володимира Тимченка дійшла вже до критичної відмітки свавілля – попрання конституційних прав громадян та законів України, перешкоджання професійній діяльності журналіста.

Чого так боїться Тимченко? Чого так бояться депутати? Елементарного! Вони бояться, щоб люди не побачили їхніх справжніх облич.

Дмитро Братченко, спецкор газети «Наша Версія»

Відео початку сесії Березанської міської Ради:

https://www.youtube.com/watch?v=wZsXT3W_ZzE

Sharing is caring!

Send a Comment