Чоловік нардепки-“слуги” Анастасії Рагімової притягувався до відповідальності за двома статтями

У партії “Слуга Народу” Зеленського знайшли кримінальний слід

“Був затриманий в аеропорту “Бориспіль” як особа, яка переховується від органів досудового розслідування”. Журналісти проекту “СХЕМИ” знайшли в партійних списках Зеленського цікаву деталь. Про це проект повідомив у своєму Facebook.

“Продовжуємо досліджувати партійні списки. Ось, наприклад, номер 170 президентської партії «Слуга Народу» Анастасія Рагімова. Анастасія Рагімова має маловідомий журнал People In і власний бутік. Як політолог з’являлася в ефірі інформаційних телеканалів.

Разом з чоловіком Насибом Рагимовым Анастасія була присутня на з’їзді партії «Слуга Народу», де сім’я сфотографувалася разом з представником президента Володимира Зеленського в Раді Русланом Стефанчуком.

Чоловік Анастасії Рагімової-Насіб Рагімов у 2017 році був затриманий в аеропорту “Бориспіль” як особа, яка переховується від органів досудового розслідування. До цього Рагімов теж мав проблеми з законом. Наприклад, в 1999 році він був затриманий за непокору співробітникам міліції, а в 2003 році притягувався до відповідальності за двома статтями кримінального кодексу.

Фото взяті зі сторінки Анастасії Рагимовой в Facebook”

Нагадаємо, В “Слугу народу” пролізла дружина улюбленця Януковича і Пшонки

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment