Дамо громадою відсіч тим, хто залякує активістів Київщини!

zavertanov

Шановні друзі! Уже більше трьох років відділяє нас від Революції Гідності, три роки страждань та спроби подолати ворога на Сході. Один з активістів революції, волонтерської діяльності – Володимир Завертанов, який проживає в Бучі, на вулиці Михайловського (колишній – Маліновського), 10, весь цей час був на передовому фронті історичних і часто кривавих змагань. 22 січня 2014 року Володимир Завертанов отримав поранення ноги на Майдані, лікувався в Польші, трохи підлікувався, але досі має вади при ходінні…

Коли почалася війна, хто як не Завертанов поїхав з волонтерами в АТО? Хто як не Завертанов разом з іншими громадянами Ірпінського регіону почав боротися з незаконною забудовою Ірпеня, Гостомеля та Бучі?

Ця людина є постійним учасником акцій протесту проти незаконного вирубування в місті дерев, власноручно разом з іншими активістами демонтує паркани, якими огороджують ділянки лісу, призначеного на знищення.

20 квітня в Лісовій Бучі на вул. Михайловського, 10 згорів автомобіль активіста – біле «Рено Трафік», що на добро слугувало в багатьох громадських справах. Соратники Завертанова і він сам вважають, що це не випадкове загорання, а цілеспрямована помста активісту за його принципову позицію.

logo-kpk

Тому звертаємося з пропозицією: назбирати пану Завертанову на новий авто, як би не знущалися кримінальні зловмисники. Дати громадою відсіч залякуванню бучанців.

Завертанов вже має суспільний капітал – репутацію борця з несправедливістю, то чому не надати публічно йому наші невеликі вклади в управління громадськими справами?

Його особистий рахунок-картка в Приватбанку: 4149 4978 7097 5549

Віталій ІЩЕНКО,

голова правління громадського об’єднання «КПК», кореспондент газети «Наша Версія»

reno-spalene

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment