Де на Київщині живуть сучасні птерода?ктилі?

Безымянный1

Після того, як мені показали відповідь Вишеньківської сільської голови Кулинич Т.Г. на запит про отримання публічної інформації, я відмовляюсь вірити вченим, котрі стверджують, що птеродактилі — підряд вимерлих рептилій ряду літаючих ящерів (птерозаврів), що жили в юрському та крейдовому періодах — вимерли. Ні, вони пристосувались до умов сучасного життя і прекрасно почуваються в нашому сьогоденні у с. Вишеньки, що на Бориспільщині. Правда, зовнішній вигляд у них інший і своєю зовнішністю вони швидше нагадують людей, аніж рептилій, але от мозку у їхніх головах так само мало як було у часи юрського періоду.

Безымянный5

Наприклад, хочете ви дізнатися, яке рішення прийняла Вишеньківська сільська рада на черговій сесії. Звертаєтесь з офіційним запитом про доступ до публічної інформації і терпляче очікуєте відповідь. А вам натомість приходить таке:

«Вишеньківська сільська рада уважно розглянула Ваш запит на отримання публічної інформації і повідомляє наступне. Діючим Законодавством, зокрема — Законом України «Про доступ до публічної інформації» не дано визначення поняття «оприлюднення інформації» та чітко не встановлені способи та механізми оприлюднення публічної інформації.

У відповідності до ст. 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до забезпечується шляхом: 1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації СВ офіційних друкованих виданнях, на офіційних веб-сайтах, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, на інформаційних стендах, в будь-яким іншим способом); 2) надання інформації за запитами на інформацію. Таким чином, вказана норма Закону регламентує мехаНІЗМИ доступу до публічної інформації, а не механізм її оприлюднення.

Рішення Вишеньківської сільської ради, які у відповідності до ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» підлягають обов’язковому оприлюдненню, оприлюднюються шляхом їх поміщення на стенді сільської ради. Оприлюднення проектів рішень передбачено тільки для регуляторних актів.

З повагою Вишеньківського сільського голови  Кулинич Т. Г.»

Безымянный3

Що з’їли? І то з такими птеродактилями ми в Європу чимчикуємо. Звісно, вона давно на нас чекає з розпростертими обіймами.

Безымянный4

У них таких рептилій давно нема. Вимерли, не витримавши справжньої демократії. Тож у вишеньківців є досить серйозні перспективи отримання інвестиції від європейських бізнесменів. Спорудять на Бориспільщині парк юрського періоду і будуть решті українців показувати. А коли тим стане нудно, розважать гаслами місцевих депутатів, які лунали під час однієї з сесій Вишеньківської сільської ради, де йшла мова про фінансування програми вивчення історії рідного краю: «Фінансування програми – це викинуті гроші», «Краще зараз купити машину для вивезення сміття, ніж фінансувати видання «Історія Вишеньок».

LTRcQpPjY5M

Нехай люди подивуються далекоглядності обранців вишеньківської громади, їхньому вмінню виховувати почуття любові до своєї малої батьківщини і зрозуміють, як народжується сепаратизм.

Тетяна Старицька

Sharing is caring!

11 thoughts on “Де на Київщині живуть сучасні птерода?ктилі?”

  1. Маю великі сумніви щодо оприлюднення рішень Вишеньківської сільради “шляхом їх поміщення на стенді сільської ради”, особливо – про надання у власність земельних ділянок. Швидше депутати разом з головою з”їдять свої протоколи, ніж громада дізнається їх справжній зміст: ето мнє, ето снова мнє, ето опять мнє. Я сєбя нє обдєділіл?

  2. Так народжується не сепаратизм, а прогресує дебілізм. Дебіли здатні до навчання, опановують нескладні трудові процеси, можливе їхнє соціальне пристосування у відомих межах. Легку дебільність важко відрізнити від психіки на нижній межі норми.

  3. Ця цариця-головиха типовий представник тих керівників, яким своя кишеня ближче до тіла, а особиста вигода переважить всі знання про історію свого краю.

  4. Невже такі дебіли прийшли до влади без підкупу ? Ніколи не повірю.Вона мабуть матеріальну допомогу перед виборами роздавала наліво і направо, “будувала” дороги за відкати…

  5. Загальновідомо, що голови сільрад – найбільші корупціонери в Україні. Проте ані ними, ані їхніми мільйонними статками не цікавляться ні генпрокуратура, ні новостворені антикорупційні структури. Тому що за недоторканість цих злодіїв у законі і прокурорам, і ментам-копам-детективам наперед заплачено нашою з вами землею. Чого лише варті хотянівський крадій Грищенко, лісниківська Сагач, то ж вишенківська головиха. Залишається сподіватись, що сліпоту птєнцов гнізда Пшонки-Шокіна-Ситника компенсує Боженька, який все бачить і до пори до часу спостерігає, на що ж здатні ці двоноги прямоходячі, вони ж – птеродактилі.

  6. Да, повезло Вишенькам з такою головихою. Я живу в селі і вже чув, що на останньому виконкомі прийняли рішення про спорудження в селі вертольотнї площадки. як ви думаєте, за безплатно вона протягла таке рішення?

    Житель села. Імені не називаю, бо головиха мстива людина.

Send a Comment