Депутат Ігор Луценко вважає ROSHEN смертельним ворогом (ВІДЕО)

Смертельним ворогом в сучасній політиці є корпорація ROSHEN.

Igor_Lutcenko

Про це 16.05.2016 заявив народний депутат Ігор Луценко, спілкуючись з громадськими активістами після спільного засідання підкомітету із взаємодії з громадянським суспільством комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції та міжфракційного депутатського об’єднання «За Київ».

«Я не можу коментувати дії «Рошен». Я з ним насправді борюсь… Це вороги мої смертельні», – емоційно зазначив депутат від «Батьківщини».


Пан Луценко також зазначив, що на сьогодні Генеральна прокуратура – це «Рошен».

SONY DSC

Засідання буле призначене стану дотримання містобудівного та природоохоронного законодавства в місті Києві. Під час засідання депутати, журналісти та активісти висловили свою обуреність діями влади щодо бездіяльності відносно протизаконного будівництва в місті Києві, у т.ч., в історичній зоні столиці.
Нагадаємо, що 14.05.2016 екс-депутат Інна Богословська в ток-шоу на каналі 112 зазначила про «вогненного півника, якій пробіжить по всім «Рошенам».

Нагадаємо також, що  біля Десятинної церкви в Києві відбуваються будівельні роботи, які кияни пов’язують із «Рошеном» та особисто президентом корпорації В’ячеславом Москалевським.

Sharing is caring!

2 thoughts on “Депутат Ігор Луценко вважає ROSHEN смертельним ворогом (ВІДЕО)”

  1. У Ігоря Здажться були гарні стосунки з Пейзажною ініциативою. Мабуть, для нього була неприэмна новина про її дії на старовинному могильнику на фундаменті Десятинної церкви

Send a Comment