Держава захищає підприємців? На жаль, схоже, в СБУ про це не чули!

Пальмова гілка першості у віджимі майна та блокуванні законної роботи підприємства у Луцьку дістається Головному управлінню СБУ у м. Києві та Київської області. Майстер-клас із «свавільного» віджиму продукції підприємства нещодавно провели співробітники СБУ.

Днями «практичні завдання» майстер-класу спецслужбістами відпрацьовано на наступні теми:

– як розслідувати справу не своєї підслідності, за наявності вже прийнятих іншими правоохоронцями рішень на користь підприємства та акту податкової про відсутність будь-яких порушень;

– як, розслідуючи підготовку до злочину, отримати ухвалу слідчого судді на обшук та вилучення майна, яке може бути предметом тільки закінченого злочину;

– як вивезти вилучене майно з Луцька до Одеси і нічим це не пояснювати;

– як вилучити всю документацію, що повністю підтверджує законність товару й виробництва, та жодним чином не приймати її до уваги?

22-23 серпня нинішнього року в місті Луцьку працівниками ГУ СБУ у м. Києві та Київській обл. проведено обшук на підприємстві ТОВ «Глобал Тобако Інтернешнл», а 31.08.18 незаконно вилучені тютюнові вироби на суму понад 10 млн. грн. вивезено у невідомому напрямку.

Хоча у підприємства наявна вся правовстановлююча документація на обладнання й вироби, проте співробітникам СБУ та прокуратури міста Києва до цього байдуже. Постає питання: що потрібно правоохоронцям? Дізнаємось подробиці разом з нашою командою адвокатів – Ігор Негієвич та Виталий Хомутянский.

Наголошуємо, що жодні протиправні дії правоохоронців не залишаться без адекватної правової реакції!

Олександр Панченко

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment