До бойкоту «ПриватБанку» готові підприємці малого і середнього бізнесу

pb-2

Як стало відомо «Нашій версії», ряд підприємницьких структур і організацій виступили з ініціативою скликати Всеукраїнський форум постраждалих від недобросовісної діяльності «ПриватБанку». На цьому заході, зокрема, планується оголосити вотум недовіри «ПриватБанку», як структурі, що систематично порушує права своїх корпоративних клієнтів, викрадає кошти з рахунків фірм і, найголовніше – не виконує рішення українських судів, винесених на користь колишніх клієнтів «ПриватБанку».

screenshot_1

Відео:https://www.youtube.com/watch?v=-goLLW8O-TU

Відомо вже про більше двох десятків учасників акції, і число їх зростає з кожним днем. Ініціатором «Форуму недовіри», який ймовірно повинен відбутися в кінці серпня 2017 року, на базі одного із загальнонаціональних інформагентств, виступила херсонська фірма ТОВ «Брівер», в якої з кореспондентського рахунку в «ПриватБанку» два роки тому пропала значна, як для малого підприємства, сума грошей.

Читайте також: Чи виконає голова «ПриватБанку» Шлапак свою обіцянку приватному бізнесу?

«ТОВ «Брівер» – законослухняна фірма, що поважає закони України, але ПАТ КБ «ПриватБанк», в абсурдному порядку, постійно оскаржує будь-які дії ДВС по виконанню нашого рішення в судах, і закони України тлумачить на свій лад. За інших обставин ТОВ «Брівер» ніколи б не стала виносити свої проблеми на всеукраїнський рівень, тим більше керівництво підприємства не хоче розгойдувати і без того нестабільну фінансову ситуацію в країні, провокуючи нові скандали навколо «ПриватБанку», – прокоментував ситуацію прес-секретар фірми.

«Але нам не залишають іншого вибору. «ПриватБанк» за рішенням суду, яке пройшло всі інстанції, залишився винен ТОВ «Брівер» всього $ 59 тисяч, вкрадених попереднім керівництвом банку, це гроші на зарплати і відпускні всьому персоналу, який і так вже настраждався за останні місяці. Нам не зрозуміла політика нового керівництва «ПриватБанку», яке публічно, на всю Україну, вже двічі обіцяло повернути борг, а по факту – просто обманює людей, і показує своє справжнє ставлення до українського бізнесу. Тому керівництво ТОВ «Брівер» пішло на такий відчайдушний крок, який банк вже не зможе ігнорувати», – розповів прес-секретар фірми.

Дійсно, голова правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак на своїх прес-конференціях в лютому і липні 2017 року, перед камерами, обіцяв залагодити всі справи з ТОВ «Брівер», але віз і нині там.

Читайте також: Якщо «Приватбанк» не поверне борги підприємцям, він ризикує луснути

paxachuk

Галина Пахачук

Як учинить в цій ситуації новопризначена в. о. голови «ПриватБанку» Галина Пахачук – поки неясно. Однак, якщо підприємці України виступлять єдиним фронтом, і закличуть до бойкоту «ПриватБанку», то райдужні плани з відродження цієї найбільшої фінансової структури України, які малював пан Шлапак, ризикують перетворитися в марево.

 

Sharing is caring!

Send a Comment