До системної кризи в КМДА у столичній владі призвело засилля політики – Владислав Трубіцин

У діяльності столичної влади зараз багато політики і її зусилля не спрямовані на організацію господарського життя столиці. Про це, як стало відомо KV, заявив депутат Київради від Слуги народу, глава міжфракційного об’єднання Успішний Київ, голова Постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, в Києві проходять слідчі дії в структурах міської влади і знову мова йде про крадіжки і заплутаних схемах. “У КМДА відразу зробили заяву, але воно трохи нелогічне. Адже було окреслено той, що боротьба з корупцією в структурах міської влади паралізує … столичну владу “, – сказав депутат.

Владислав Трубіцин вже відзначав, що Київ знаходиться в системному управлінському кризі, який і породжений тим, що в діяльності столичної влади поки багато політики і її зусилля спрямовані на вирішення політичних питань, а не на організацію господарського життя столиці.

“Я переконаний, що керівник виконавчої влади Києва повинен бути в конструктивних і партнерських відносинах з Президентом і Кабміном. До того ж глава КМДА не може бути в опозиції до державної влади, оскільки він є її представником! А коли глава КМДА вступає в конфлікт з державною владою, то це робить Київ заручником політики”, – підкреслив він.

Депутат додав, що заява, яка прозвучала 16 серпня зі стін КМДА, була пронизана політикою, а на першому плані повинна бути господарська діяльність. “Ми повинні заново і об’єктивно подивитися на роботу комунальних підприємств. Немає сумніву, що стан справ у комунальних підприємствах вимагає зміни в підходах до контролю за їх роботою. Необхідний аудит всього комунального господарства Києва і проводити його потрібно з урахуванням підзвітності кожного з перевірених підприємств, щоб отримати максимально об’єктивні результати “, – сказав він.

Підсумовуючи сказане, Владислав Трубіцин заявив, що КМДА вимагає кардинального перезавантаження, а саме усунення з її роботи політичної складової і конфлікту з центральною владою. “Адже без ефективної роботи КМДА перезавантажити місто неможливо”, – переконаний він.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю РБК-Україна Владислав Трубіцин заявив, що безпосередній поділ посад міського голови і голови КМДА дозволить зробити процес децентралізації більш ефективним і значно поліпшить якість управління мегаполісом. “Києву потрібна системна перезавантаження виконавчої влади, яка згодом зможе у відкритому діалозі з киянами ефективно налагодити господарське життя міста без втручання в цей процес політики”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю РБК-Україна Владислав Трубіцин заявив, що безпосередній поділ посад міського голови і голови КМДА дозволить зробити процес децентралізації більш ефективним і значно поліпшить якість управління мегаполісом. “Києву потрібна системне перезавантаження виконавчої влади, яка згодом зможе у відкритому діалозі з киянами ефективно налагодити господарське життя міста без втручання в цей процес політики”, – сказав він.

Sharing is caring!

Send a Comment