Дослідження ООН: в Україні 9,8 млн. осіб недоїдають

Згідно з дослідженням, в Україні кожна четверта людина відчуває нестачу їжі

За кількістю тих, хто недоїдає людей Україна виявилася найгіршою в Європі. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на Svoboda.ua.

В Україні найгірший серед усіх країн Європи абсолютний показник за загальною кількістю людей, які відчувають нестачу їжі. За даними ООН, в країні недоїдають 9,8 млн чоловік. При цьому гострий брак їжі відчуває на 200 тис. менше, ніж це було в 2014-2016 роках. Їх кількість склала 1,1 млн осіб.

Як пояснює ЮНІСЕФ, ці люди попускають прийоми їжі через недостатню кількість грошей. Ще 8,7 млн ​​осіб відносяться до категорії тих, яким доводиться скорочувати кількість споживаних продуктів, але при цьому прийоми їжі вони не пропускають.

В Україні в цілому гірший абсолютний показник серед всіх країн Європи за загальною кількістю людей, які відчувають нестачу їжі.

На другому місці розташувалася Російська Федерація, де брак продовольства відчуває 9,2 млн чоловік.

“У процентному співвідношенні до загального населення найгіршою серед європейських держав є ситуація в Албанії. Там недоїдають 46,5% населення. Слідом розташувалася Молдова – 31,7% жителів (1,3 млн чоловік). В Україні ця проблема зачіпає 22,4% людей, в Росії – близько 6,5% “, – зазначено в підрахунках ЮНІСЕФ.

При цьому, незважаючи на зубожіння суттєвої частини громадян України, топ-чиновники державних підприємств продовжують отримувати мільйонні премії.

Так,  правління “Нафтогазу” отримало 610 млн грн, незважаючи на 19 млрд збитків у 2020 році. За даними Економічної правди , правління “Нафтогазу” отримало багатомільйонну винагороду .

До прикладу, голова правління НАК Андрій Коболєв (був звільнений навесні 2021-го) отримав винагороду у сумі 347 млн грн ($12,7 млн), його заступник Сергій Перелома – 62,8 млн грн ($2,3 млн), Отто Ватерландер, директор з питань трансформації – 59,5 млн грн ($2,2 млн), фінансовий директор Петер ван Дріл – 45,9 млн грн ($1,7 млн), директор з юридичних питань Ярослав Теклюк – 93,8 млн грн ($3,4 млн).

Sharing is caring!

Send a Comment