Друзі, перемога за нами!

28 травня 2015 року, вважаю, відбулася історична для Київської громади подія – на черговому засіданні «столичного парламенту», нарешті, був проголосований проект рішення про розірвання договору з ТОВ «ВАГРА» та Київською міською радою щодо оренди земельної ділянки за адресою вул. Волгоградська, 25 у Солом’янському районі м. Києва!!! ЗА – 73 голоси.

Перемога возле стройки

Після стрілянини, численних бійок, шантажу, погроз, залякувань місцевих мешканців та депутатів, а також приплачених мітингів справедливість відновлена! Громада, доведена до відчаю і вже майже почала втрачати надію, все ж витримала неймовірні випробування і ПЕРЕМОГЛА!

Мені, навіть, не вірилося, що, незважаючи на судові рішення (постанову Київського апеляційного адміністративного суду, яка набрала законної сили ще у лютому(?!), рішення Господарського суду м. Києва на користь громади за позовом прокуратури до забудовника) було так важко добитися їх виконання – розірвання договору оренди на пленарному засіданні!

Перемога-3

Особливо було прикро, коли під час минулої сесії перед голосуванням по скандальному питанню щодо розірвання договору з ТОВ «ВАГРА» ряд депутатів вчинив демарш, забравши свої картки. І проект рішення був повністю провалений. Незважаючи на обіцянки підтримати місцеву громаду і погодження щодо цього на президії(!), депутати відмовилися, навіть, включити зазначене питання до порядку денного(!?). Пропозиція щодо включення виносилася два рази. Спершу набрала всього 36 голосів, а друге голосування дало 49 – тобто не вистачило підтримки щонайменше 12 депутатів міськради.

Але тоді хоч вдалося проголосувати за можливість виступу на сесії для представників протестної групи з вул. Волгоградської. До речі, вони справедливо обурювалися, бо не очікували такої зради після висловлення їм підтримки з боку багатьох депутатів Київради.

Перемога-2

А ще проти мене, як автора зазначеного проекту рішення і через мою принципову позицію й категоричну відмову домовлятися, забудовник на вул. Волгоградської, 25 – Вагіф Абдуллаєв – виводив під Київраду приплачений мітинг «бабусьок» та осіб «специфічного контингенту». При цьому коштів на такий флешмоб не шкодував. Мало того – вдавався до численних спроб підкупу, тиску, залякування…

Тому щиро дякую всім колегам і громадськості за підтримку!!!

Олена ЄСКІНА, депутат Київради

Sharing is caring!

Send a Comment