Дурня як «особєнності» української політики – перша п’ятірка за тиждень (фото, відео)

Картина Иеронима Босха. Корабль дураков. Лувр. Париж

Якщо хтось гадає, що в українському політикумі не відбувається нічого, поки «друзі народу» гріють свої телеса на престижних курортах, він сильно помиляється. Вони невтомні в своїх бздурах! Цього тижня у центрі уваги опинилися… спіднє поліціянтки з Одеси і книжкова полиця Порошенка, що вже стала зіркою соцмереж. InfA підготувала для вас чергову порцію дурощів наших слуг народу.

5 місце

Вітайте постійну зірку нашого рейтингу – мера столиці, його величність «Готуйтесь до землі!» Віталія Кличка! Цього разу він радісно заявив, що розмовляв у Skype з Арнольдом Шварценеґґером і запросив його до Києва, а той пообіцяв приїхати протягом двох місяців. Схоже, Віталік нарешті побачив, що коїться у його місті, і зрозумів: без Термінатора тут не обійтись…

bezymyannyj1

4 місце

Столичний транспорт продовжує дивувати інноваціями. Щоправда, у Мережі досі не можуть зрозуміти: дірка у підлозі маршрутки – то кондиціонер чи біотуалет? Напевно, з новими цінами на проїзд це, як то кажуть, «два в одному».

bezymyannyj2

bezymyannyj3

3 місце

Деякі народні обранці буквально рвуться до роботи. Уявляєте, чого вони понаухвалюють після відпочинку, набравшись нових сил, якщо і втомленими від своєї нелегкої, але такої потрібної кожному українцеві роботи (якщо вірити цій мантрі пана Парубія) вони встигли ініціювати заборону знімати депутатів у стінах Ради без їхньої згоди. Схоже, набридло ставати зірками соцмереж, слава муляє!

bezymyannyj4

2 місце

«Моя нова поліція» продовжує поповнювати колекцію дурощів. Побиті «пріуси» ми вже бачили разів сто, а от спіднє п’яної поліціянтки – це вперше (але чи востаннє?). В Одесі «нова полісвумен» влаштувала ДТП, а потім – стриптиз у лікарні. Чого-чого, а специфічних талантів у наших правоохоронців, схоже, вдосталь!

bezymyannyj5

Відеопрогравач

1 місце

Цього тижня у центрі уваги опинилася поличка із ДСП глави держави Петра Порошенка. Схоже, у кремлівських пропагандистів закінчується фантазія, адже вони не знайшли цікавішої теми для обговорення, ніж книжкова полиця українського президента.

bezymyannyj6

«Я так думаю, що це книжкова полиця в будинку якогось бомжа, оскільки полиця з ДСП зроблена. Такий дешевий-дешевий варіант ДСП», – зазначив речник партії «Справєдлівая Россія» Алєксандр Романовіч.

bezymyannyj7

bezymyannyj8

bezymyannyj9

Попередні дурощі: тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, і тут.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment