Екологія в дії: у Бучі планують налагодити виробництво зеленого водню

Бізнес Японії готовий долучитися до відбудови України та пропонує низку сучасних технологій, що сприятимуть прискоренню відновлення. Одну з таких технологій хочуть впровадити у Бучі.

Про це повідомляє «Рубрика», посилаючись на Міністерство економіки України.

У чому проблема?

Попри продовження війни, економіка України демонструє стійкість та адаптивність і відновлюється швидше, ніж прогнозувалось раніше.

«За підсумками цього року ми очікуємо зростання ВВП до 4%. Наразі ми спрямовуємо основні зусилля у відбудову зруйнованого і запрошуємо інвесторів вкладати в розвиток проєктів в Україні. Зі свого боку, ми здійснюємо пошук шляхів страхування інвестицій та вже маємо певні успіхи в цьому. Наразі Уряд визначив п’ять пріоритетів для швидкого відновлення: енергетика, житло, критична інфраструктура, розмінування та економічне відновлення – розвиток малого і середнього бізнесу”, – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з представниками бізнес-делегації Японії, де були також присутні представники компаній, які працюють в сферах охорони здоров’я, електронної комерції, комунікації та фінансових технологій, виробництва транспорту та промислових товарів, такі як Rakuten, Allm та інші.

 

Як це працює?

Представники японського бізнесу презентували низку проєктів та технологій, які пропонують реалізовувати в Україні. Так, в місті Буча за участі японського бізнесу пропонується створення зеленої індустріальної зони площею 3000 га, де здійснюватиметься виробництво зеленого водню.

у Бучі планують налагодити виробництво зеленого водню

Для чого це рішення?

Це дозволить запустити місцеве виробництво відновлювальної енергії, тепла і палива та сприятиме енергетичній незалежності Бучі.

Також було презентовано технології, застосування яких буде корисним в процесі відновлення України, зокрема:

  • медичні технології та програми для прогнозування, профілактики та лікування ПТСР та розладів, пов’язаних зі стресом;
  • технологія для безпечного та швидкого обстеження будівельних майданчиків, яку можна використовувати для моніторингу інфраструктури у віддалених районах (наприклад, дамби), вона дозволяє створювати точні 3D-карти в режимі реального часу;
  • системи очистки питної води з функцією автономної роботи та обслуговування, які нині використовується в евакуаційних центрах  у постраждалих від стихійних лих районах різних країн;
  • система для наукової підтримки агровиробництва – здійснює збір  інформації щодо навколишнього середовища, погодних умов, росту рослин та аналізує її за допомогою ШІ і надає рекомендації для підвищення врожайності культур.

В свою чергу українська сторона презентувала напрацьовані українські проєкти для залучення інвестицій.

↓Читайте також

Рішення для перемоги: у Бучі відновили ще одну багатоповерхівку, пошкоджену окупантами
На Київщині хочуть створити центр реабілітації для людей з ПТСР: навіщо це рішення
У Бучі BGV Charity Fund представив повністю оновлений фасад школи мистецтв, виконаний коштами німецьких благодійників

Sharing is caring!

Send a Comment