Ексмера Ірпеня Карплюка продовжують судити – тепер вже у Вишгороді

27 листопада у Вишгородському районному суді продовжилося судове засідання у справі звинувачення колишнього Ірпінського міського голови В. А. Карплюка  за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України, а саме в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що вчинена у великих розмірах.

Йдеться про звинувачення відставного мера в розтраті понад чверть мільйона гривень у 2016 році, коли Карплюк вже третій рік керував Ірпенем. В обвинувальному акті ще в лютому 2020 року відставного мера звинуватили «в тому, що він, будучи Ірпінським міським головою, тобто службовою особою органу місцевого самоврядування, знаючи, що будівництво парку «Центральний» в Ірпені по вулиці Університетській завершене, реалізуючи свій злочинний умисел на розтрату бюджетних коштів, умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, 24.10.2016 уклав договір підряду № 12/09 П/596, яким передбачено проведення проєктних робіт, а саме розробку проєктно-кошторисної документації стадії «Робочий проєкт (РП) по об’єкту «Будівництво парку «Центральний» по вул. Університетська в м. Ірпінь Київської області з комунальним підприємством «Ірпіньжитлоінвестбуд» в особі директора Дворнікова І.Є. на загальну суму 252 111,42 (двісті п’ятдесят дві тисячі сто одинадцять гривень), тоді, як такі будівельні роботи були фактично виконані».

Внаслідок того, що прокуратура відвела через заангажованість у цій справі всіх ірпінських суддів, розгляд справи перейшов до Вишгородського райсуду.

Сьогоднішнє засідання під головуванням судді В.А.Свєтушкіної тривало кілька хвилин і було перенесено на 22 січня 2024 року через неявку свідка з боку звинувачення Мельничука Б.О. та з’ясування долі експерта, відомості про смерть якого є у відкритих джерелах, проте не були офіційно підтверджені.

Докладнішу розповідь  про розгляд даної справи читайте у наступних публікаціях на сайті «Зоря Приірпіння».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Sharing is caring!

Send a Comment