Екснардеп п’яти скликань Омельченко просить суд взяти на поруки героя-розвідника Романа Червінського – МГО «Міжнародне об’єднання «Народний адвокат»

Григорій Омельченко, Герой України, генерал-лейтенант СБУ у відставці, ветеран військової служби, учасник міжнародних миротворчих місій, народний депутат України 2, 3, 4, 5 і 6 скликань, член ПАРЄ, почесний голова Спілки офіцерів України звернувся до Київського апеляційного суду з проханням взяти на поруки героя-розвідника Романа Червінського.

Свою заяву він направив до суду. Він впевнений, що:

– кримінальне провадження щодо Романа Червінського було порушено без достатніх підстав;

– підозра є надуманою і оголошена Роману Червінському без достатніх незаперечних доказів;

– міра запобіжного заходу у вигляді тримання Червінського Р. Г. під вартою є незаконною, необґрунтованою і безпідставною. Вона обрана за надуманими мотивами і припущеннями;

– ведення досудового розслідування одного епізоду надуманої підозри і утримування Червінського Романа під вартою впродовж дев’яти місяців свідчить про відсутність доказів його вини;

– навмисне незаконне неодноразове продовжування строків утримування Романа Червінського під вартою є грубим порушенням принципу верховенства права (ст. 8 Конституції) і Європейської конвенції з прав людини, ратифікована парламентом України 17 липня 1997 року (набрала чинності для України 11 вересня 1997 року);

– тримання Червінського Р. Г. під вартою 9 місяців перетворено на ПОКАРАННЯ у вигляді позбавлення волі без обвинувального вироку суду;

– кримінальне переслідування бойового офіцера, патріота і захисника України Романа Червінського є незаконним і політично вмотивованим.

Коментарі

Валерий Петрухно: Про яке взяття на поруки може йти мова, якщо людину незаконно тримають під вартою? Рішення має бути лише одне – негайно звільнити з-під варти!

Irina Kondratyeva: Який є механізм для здійснення волі українців? Що ми маємо зробити, щоб звільнили Р.Червінського з буцигарні – зібрати мільйон підписів на його захист, створити і підписати відповідну петицію, звернутись до ЄС, ООН чи куди ще???

Таня Іпатова: Таке враження складується, що влада боїться Романа Червінського, тому і тримають під вартою. Бойовий офіцер повинен знаходитися на бойових позиціях а не під вартою.

Татьяна Заяц: Та скільки ще буде тривати оцей сором на весь світ, президенте? Що ви собі дозволяєте? Хто вам дав право порушувати українські та світові закони? Закони свої катаєте з путінських. Привели кодло зрадників-грабіжників, які зсередини розшатують, розкрадають Україну. Готують для путька. Вам покоління не пробачить. А бумеранг догонить-знаєте кого? Якщо не знаєте-колись дійде. Думай…. Те!!!! До чого жертви нашого народу? Негайно, робіть все, щоб не гинули наші захисники!!!! Де гроші олігархів? Чому вони не для ЗСУ? Чому ви порушуєте ЗУ? За освітою ви начебто юрист? Чи я помиляюсь? Зніміть з усіх каналів отой сміх!!!! Огидно, що на екранах рожі, які несуть всяку гидоту, коли тисячі гинуть за вільну Україну. І скільки ще той марафон буде на всіх каналах ТБ?

Тодор Марчук: Президент бореться з патріотами, які говорять правду про його зрадницьку політичну діяльність!

Анатолій Кириченко: Країною правлять корупціонери, хабарники, злодії, недоумки, наркомани, іновіри. Простому українцю не добитися правди і немає життя, щоб добитися правди. Жити чесно, викорінити корупцію влада не хоче, вони ще не нагребли собі мільйони грошей, їм мало одної вілли за кордоном, мало однієї яхти, треба ще крутішу. Народ вам цього не простить. Ви зробили голодомор для пенсіонерів. Відібрали майбутнє у наших дітей та онуків. Ви обеззброїли армію, зірвали склади зброї, розмінували території. Але простий народ став на захист України. Народ вижене окупантів з України і тоді владу буде судити народ. Ви не тих судите, судді! Скоро настане час ви самі будете сидіти на лаві підсудних. Слава Богу!!! Слава ЗСУ!!! Слава Україні!!!

Sharing is caring!

Send a Comment