Екснардепа Тараса Чорновола кинули у смітник: поплатився за образу нареченої Да Вінчі

Чорновіл у смітнику. Народна люстрація проводиться від бездіяльності влади – Ірина Федорів

Тарас Чорновіл раніше назвав наречену загиблого на фронті Героя України Дмитра Коцюбайла Аліну Михайлову “подолігархічною шмарою”.  вівторок, 13 червня, в Києві активісти напали на політичного аналітика, колишнього народного депутата України Тараса Чорновіла. Його облили зеленкою і сечею, а потім кинули в сміттєвий бак.

Активісти стверджують, що Чорновіл образив наречену загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла Аліну Михайлову.

На кадрах, які з’явилися в Мережі, видно, що молоді люди хапають екснардепа. Чорновіл намагається чинити опір, але у нього нічого не виходить.

В результаті він опиняється в сміттєвому баку біля свого будинку.

Тараса Чорновола атакували активісти
Тараса Чорновіла атакували активісти / скріншот
Чорновола облили зеленкою і кинули в сміттєвий бак
Чорновіла облили зеленкою та кинули в сміттєвий бак / скріншот

Чорновіл викликав співробітників поліції за фактом даного інциденту. Він стверджує, що дана акція – це “замовлення” Офісу президента за критику влади. Активісти тим часом розійшлися.

Чорновіл викликав поліцію
Чорновіл викликав поліцію / скріншот
У Києві активісти провчили Тараса Чорновола
У Києві активісти провчили Тараса Чорновіла

Що Чорновіл говорив про Аліну Михайлову

Український політичний діяч Тарас Чорновіл у грубій формі висловився на адресу Аліни Михайлової – наречені загиблого командира батальйону “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла.

У своєму Telegram-каналі Чорновіл звинуватив дівчину в роботі “на зелену владу”, назвавши її “подолігархічною шмарою”.

Аліна була гостею програми, яку вела журналістка Яніна Соколова.

Скріншот повідомлення Тараса Чорновола
Скріншот повідомлення Тараса Чорновіла

Пізніше Чорновіл видалив свій пост, оскільки користувачі Мережі були дуже обурені таким висловлюванням. Також він опублікував нове повідомлення з виправданням.

Загибель Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі” на фронті

7 березня стало відомо про трагічну втрату для України. У боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув легендарний воїн Дмитро Коцюбайло, відомий як “Да Вінчі”. 30 листопада 2021 року “Да Вінчі” був удостоєний найвищої державної нагороди – звання Герой України з врученням “Золотої Зірки”.

Пізніше з’явилися подробиці загибелі легендарного бійця. Фотографи Костянтин і Влада Ліберови розповіли, що воїн загинув практично у них на очах під час обстрілу. Він сказав їм залишатися в укритті, потім вони почули багато вибухів, після цього хтось почав кричати “Медика! Медика! Да Вінчі!”.

Головний редактор Руху Чесно Ірина Федоров в ефірі Radio NV про розправу над Тарасом Чорноволом, який образив керівника медичної служби механізованого батальйону Вовки Да Вінчі та депутата Київради Аліну Михайлову, хто несе відповідальність за покарання держзрадників та чи потрібно державі боротися із самосудом.

Sharing is caring!

Send a Comment