Однак очолювана Магалецькою Держпродспоживслужба про це замочує
У 2021 році в закладах торгівлі та громадського харчування зафіксовано 980 порушень, пов’язаних з обігом фальсифікованого масла. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.
«Припинено обіг 6 тонн та вилучено з обігу 13 тонн вершкового масла. Прийнято 70 рішень про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів», – ідеться у повідомленні.
Зазначається, що у 2021 році Держпродспоживслужба провела більше 20 тисяч моніторингів та перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів. Як наслідок було виявлено та вилучено з обігу 19 тонн неправильно маркованих харчових продуктів.
«19 тонн продуктів, які не відповідали вимогам законодавства, не потрапили до українців», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.
Також зазначається, що під час здійснення позапланових заходів державного контролю було відібрано 4065 зразків молочної продукції і за результатами лабораторних досліджень в 91 випадку виявлено жири немолочного походження.
На жаль, Держпродспоживслужба у притаманній їй манері, не надає ключову інформацію, яка б дійсно убезпечила українців від вживання небезпечних продуктів, а саме – не називає суб’єктів господарювання, які виготовляють шкідливий для здоров’я фальсифікат під виглядом вершкового масла.
Уникаючи називаючи речі своїми іменами, відомство Владислави Магалецької перешкоджає свободі вибору покупця і ллє воду на млин фальсифікаторів.
На сторінці Держпродспоживслужби у ФБ Pavel Tomchuk написав: «Ви хоч 1000 тонн конфіскуйте, що мені до цього? Дайте назви товару, фірми виробників, магазини реалізації – це важливо для споживача, щоб не заподіяти собі та іншим шкоди від вживання. Якщо Ви цього НЕ розумієте, то Ваша робота НЕ потрібна. Ваши звіти БЕЗ фактажу – порожній звук. Дякую».