Фастівська квартира не могла вибухнути від газу, – експерт

Архітектор Віктор Глеба переконаний, що причиною вибуху в багатоповерхівці Фастова могла бути вибухівка, а не витік газу, як повідомляють в офіційних установах

Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві “ГолосUA” повідомив архітектор Віктор Глеба, передає інформаційний портал “Моя Київщина“.

“Причиною вибуху в Фастові могла бути детонація або вибух газу, але сам газ так не горить. У мене є інформація, що вибух відбувся не на 3-му, а на 4-му поверсі. Мер Фастова не може відповісти на всі питання. “Київоблгаз” взявся розслідувати справу, але він не має права розслідувати цього робити. Самі проти себе розслідувати не будуть, бо газ буде не винен. При цьому жителі 9-поверхового будинку не чули запаху газу, коли стався вибух. Вибух був не на кухні, якщо тільки газовий балон знаходився в кімнаті під ліжком, не інакше. Було схоже на детонацію снарядів”, – констатував Віктор Гліба.

Архітектор зробив висновок, що зруйновані конструкції свідчать про те, що там стався потужний вибух – він прирівнюється до наслідків після удару авіабомби. Навіть постраждав будинок навпроти.

“Оскільки не було газу, версію газу я виключаю. Але в нашій країні завтра з’являться експерти, які визнають цю версію. Немає альтернативної точки зору, що там насправді було. Комп’ютерні технології сьогодні дозволяють визначити, що там відбулося насправді. При розслідування вибуху в Фастові відзначається тотальна некомпетентність. З’ясовувати, що там насправді сталося, повинні з’ясувати відповідні державні органи”, – резюмував архітектор.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment