Фермери Дніпропетровщини: «Якщо бандити-рейдери не відступлять, будемо стріляти на ураження!»

Фермери не вірять українським правителям, ГПУ, міліції, бо саме влада покриває рейдерів та не реагує на звернення, тому оголосили пікет біля офісу Європейського Союзу у Києві

screenshot_4

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас висвітити акцію протесту фермерів Дніпропетровщини проти рейдерського захоплення бандитами їхніх земель.

Акція почнеться у Києві 16 вересня о 9.00 ранку біля Представництва ЄС в Україні – вул. Володимирська, 101.

Зокрема, останньою краплею стала спроба захоплення бойовиками в масках фермерського господарства ДАР, що у с. Попасне Новомосковського району.

Відео: http://farmer.dp.ua/pochalosya-sylove-zahoplennya-fermerskogo-gospodarstva-dar-s-popasne-novomoskovskogo-rajonu/

anons-2

Десятки озброєних тітушок, яких бачили на спробах захоплення урядових будівель під час так званої «руської весни», намагаються силою захопити родючу фермерську землю. Що ж далі – розпочнеться кровопролиття чи влада захистить селян?

Фермери зібрали самооборону та рішуче заявляють: «Якщо бандити не відступлять, будемо стріляти на ураження!» Чому пікет біля офісу ЄС? Фермери не вірять українській владі, ГПУ, міліції, бо саме влада покриває рейдерів та не реагує на звернення. Дніпропетровські селяни хочуть привернути увагу Європейського суспільства до корупції в Україні, щоб змусити владу прийняти такі закони й такі заходи, які унеможливлять рейдерські захоплення фермерських земель.

Контактна особа 067- 568-48-50 Анатолій Гайворонський, Асоціація фермерів Дніпропетровщини.

 

Sharing is caring!

One thought on “Фермери Дніпропетровщини: «Якщо бандити-рейдери не відступлять, будемо стріляти на ураження!»”

  1. На нахабну коруумповану силу уже можна протистояти тільки зброй1ною силою. Уникнути поголовного винищення розперезалих перевертнів у прокурорських, СБУшних і міліцейських мундирах можна лише буде, коли відновиться найвища міра покарань у вигляді смертнрої, і цей вирок буде винесено стосовно усіх нинішніх ворогів народу, в тому числі і селянсьтва, та держави загалом. І куоли ниншня влада не уникне відп овідальності, сяде у тюрми та поступиться місцем н ародній.

Send a Comment